Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg másabbak a lányok?...

Tényleg másabbak a lányok? Nekem 2-fiam van úgy, hogy nem tudok még hasonlítani :-)

Figyelt kérdés
Tényleg igaz,hogy egy kislány más mint egy fiú?????Úgy értem a viselkedésben,csendességben ,szófogadásban,és még sok mindenben ??Ők tényleg nyugisabbak ?és milyen csatolgatni a szép kis haját?vagy öltöztetni??Több éb és két fiú után jön az én kis hercegnőm :-)))))))))))) és ezért kérdezek ennyit :-)

2013. febr. 4. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy fiam és egy lányom van. A kislányom most 20 hónapos. Lányommal sokkal nehezebb volt, mint a fiammal csecsemőként is. Szóval nem tudom. Egyáltalán nem nyugisabb most sem, tiszta hiszti királynő:) Az, az igazi hisztis kis csaj:) Szinte semmi nem tetszik neki, kevésbé szófogadó, este is nehezebben alszik el. Semmilyen hajgumit, vagy csatot nem visel még el a hajában. Ha séta közben meg akarom fogni a kezét, még a sárba is képes hanyatt vágódni, csak ne fogjam a kezét. Öltözni utál, de nagyon. Remélem később változik a helyzet. Szóval, szerintem sokkal kényesebbek mint a fiúk. Egy barátnőm 2,5 éves kislánya felér 2 fiúval, még lefárasztani se lehet, ha egész nap csavarognak, akkor is este 11 mire elalszik. Bár ugye nem lehet általánosítani, ismerek olyan 3 éves kislányt, aki kiskorától kezdve olyan mint egy tündér, mondjuk ő első gyerek.
2013. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem kiszámítható.

Ráadásul ott lesz neki a két fiú, akiktől majd látja a "fiús viselkedést".


És a lányok sem egyformák. Nekem három van. :o)

Igaz, "lövöldözés meg boksz" nincs, cserébe van visítozás, nyávogás, hajtépkedés.


Ami a frizurázást illeti, nagy lányom 5 évesen engedte meg először, hogy bármit is a hajába tegyek, hogy fésüljem, vagy egyáltalán hogy hozzá érjek... :o)



Úgyhogy ne legyenek "elvárásaid", csak örülj a kis tündérnek, és meglátjátok, mi bontakozik ki. :D

2013. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két lányom és egy fiam van. Mindhárom gyerek más :) De egyébként a nagyobbik lányom az aki teljesen más, mint a két kicsi, ő nagyon hasonlítanak egymásra természetileg, hiába ellenkező neműek.
2013. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké.Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2013. febr. 4. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon sok csak 2,5 év után és két töki után jön most tavasszal a kis hugi ,nem csak amiatt várom nagyon már hogy milyen lesz mert csajszi hanem mert egyedül jön,legalább tudok babázni ,mert a fiúknál minden felváltva ment...olyan kevés időm jutott mindig csak az egyikre sőt mondhatni nem is nagyon jutott ezek azért hiányoznak...amit már most tudok hogy szerintem a fiúk elviszik majd rossz irányba ezt értsd úgy hogy nem igen az a kis bájos teremtményem lesz hanem az az igazán belevaló;))
2013. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!