Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy van ez, hogy...

Szerintetek hogy van ez, hogy minden nap 2-3 tini esik teherbe a GYIK alapján és még legalább 3-4 tesz fel "vajon terhes vagyok? " kérdést?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég követem ezt az oldalt, de nagyon meg vagyok rökönyödve ezen. És még azon, hogy mekkora a sötétség, tudatlanság, tájékozatlanság, butaság a felelőtlenség mellett. Nem vagyok idős (24), de komolyan azt érzem, hogy valami iszonyat gáz dolog történt az elmúlt pár évben!!! De lehet, hogy sokat számít, hogy mi még nem az internet előtt unatkoztunk iskola után.

2013. febr. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát a mai fiatalok(tizenévesek)tanulás helyett a buliba járnak,és csoda,hogy nem tudják a saját biológiájukat??Lógnak a suliból,nem szól másról az életük csak a buliról,a csajozásról meg a pasizásról.Csoda,hogy tudatlanok??Szerintem nem csoda.Mert már 15 évesen azon jár az agyuk,hogy mikor kellene elveszteniük a szüzességüket.Már bocsásson meg a világ,de én 15 évesen még a tanulásra koncentráltam és meg sem fordult ilyen a fejemben.Még csak a szex gondolata sem.Mivel még gyerek voltam ugyan hova szexeltem volna még.Az felnőtt ,,játék,, nem gyerekeknek való.Úgyhogy én is teljesen el vagyok képedve,hogy hova tart ez a világ?! :O De legalább akkor szexelnének felelősség tudatosan..de az sincs meg bennük,szexelnek össze-vissza,és teszi itt fel a kérdést,hogy lehet-e terhes,és odabent teljes a sötétség. :/

Inkább tanulnának még,és majd ha felnőnek a szexhez akkor kezdenék el.


23/N- 26+4 hkm

2013. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, nagyon egyszerű: A legnagyobb százaléka kamukérdés. Mostanában már el sem olvasom ezeket a kérdéseket, de volt egy csaj (???), akinek már az írásképéről fel lehetett ismerni, hogy ugyanaz a valaki írja a kacifántosnál kacifántosabb történeteket.
2013. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A mai fiatalság?

Minden alkalommal, amikor felnő egy generáció, akkor az utána következőket hülyébbnek nézik.

Pedig a tinik most is és régen is ugyanolyan lököttek (persze nem mind!), csak most nagyobb nyilvánosságot kapnak, több a fórum, ahol megoszthatják valós és kitalált történeteiket.

2013. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem igaz, hogy hülyének nézik a következő generációt, max. mások azok, amiket pl. szeretnek, vagy bizonyos dolgokban már máshogy gondolkoznak. Pl. Édesanyám 15 éve tanít középiskolában, de sosem tapasztalt ekkora érdektelenséget, unintelligenciát, tájékozatlanságot, mint az elmúlt pár évben. Itt már nem mások az értékek, hanem nincsenek...és ez nagyon ijesztő.
2013. febr. 2. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor anyukád meg is adta a választ a kérdésedre.
2013. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Inkább azt kellene mérvadódnak venni, hogy hány tini ir ide, hogy az anyja nem foglalkozik vele csak a pasijával.Ja és nem is egy van neki. Mit lehet várni ezektõl a tiniktõl,amikor ez a példa van elõttük.stb.
2013. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Na azért nem kell védeni a tiniket,mert meg van a magukhoz való nagy pofájuk,ide jönnek ,,segítséget,, kérni,és amikor az ember leírja a véleményét akkor még nagy pofát nyit veled szemben!!Akkor hol itt pl a tisztelet??A mai fiatalokban ez sincs meg!!!Meg otthon anyucinak meg apucinak teszi az ártatlan kis szende szüzet,közben meg miket csinálnak a szülők háta mögött!!És szerencsétlen szülő persze hogy nem tudja a gyereke minden lépését nyomon követni,amikor pénztelen világban élünk,és sajnos a szülőknek menni kell 7végén is dolgozni dupla bérért,meg 7közben túlórát vállalnak,csak hogy az elkényeztetett tini gyerekeiknek mindenük meglegyen amire feltátsák a szájukat..pl:jobb mobiltelefon,jobb laptop,LCD tv,stb.És így persze,hogy nem tudják,hogy a gyerekük mikor merre jár és kivel.Nekem soha nem jutott volna eszembe a gondjaimat idegenekkel megbeszélni,nekem édesanyám a legjobb barátnőm is volt egyben és még a mai napig is ilyen kapcsolat van köztünk.Itt a sok tini lány kérdezgeti,hogy nem-e terhes miközben az anyukája még azt hiszi,hogy szűz,közben meg a kicsi kislánya már elég szépen benne van a szexuális életbe!!Én pl személy szerint azt sem engedném meg,hogy egy 15-16 éves lánynak barátja legyen.Nekem sem lehetett 18 éves koromig,és engem addig nem is érdekeltek a pasik!És el tudnám dobni az agyam amikor itt a 14-15 éves lányok írják,hogy van pasijuk.Hát szép mondhatom!!

(Első voltam)

2013. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a sok véletlen lettem terhest nem értem. Komolyan minden nap legalább 20. van, ha tényleg igaz lenne minden gyógyszergyár rég lehúzhatta volna a redőnyt.
2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül a tinik hibája, hanem inkább a szülőké.

Ha időben, elég figyelmet fordítanának a biztonságos szexre, és igenis a lány kezébe is nyomnának egy csomag óvszert, hogy legyen nála, biztos ami biztos, kevesebb ilyen lenne.

ha a lányok nem hinné, el a srácok folyamatos dumáját, hogy majd vigyázok, és az előváladékban nincs sperma, akkor kevesebb lenne az ilyen dolog.

Ne mondjátok már, hogy csak mostanában szexelnek 15éves koruk körül a tinik, mert az hazugság. 20-30 éve 15-16 évesen már gyereket vártak a lányok, és általában már férjhez is adták őket.

Ideje lenne végre nyíltan beszélni más fiatalabb korban is a gyerekkel a szexről, hogy ne az iskolatársaitól hallja a sok hülyeséget. Nem tabuként kezelni a témát.. Nem csodálom, ha sok fiatal nem beszél erről a szüleivel, mert cikinek érzi, mert egész életében ezt éreztették vele.

2013. febr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!