Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak tegnap kellet volna...

Ha csak tegnap kellet volna megjönnie, ma kimutathatja már egy teszt a terhességet, ha van?

Figyelt kérdés
Ez most nekem azért fontos, mert már kétszer elment a pici és most éppen őrült rohamban élek (3-4 órákat alszom, sok káve, meg energiital), de változtatnék, ha tudnám, hogy valaki odabenn készülődik.
2008. jún. 4. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is akkor csináltam a tesztet, amikor meg kellett volna jönnie, de nem jött. BABA :) :) :) szerintem csináld meg, és ha tényleg baba van, vigyázz a sok koffeinnel, állítólag az is okozhat vetélést. Vigyázz magadra, és reméljük babás vagy!!!! 13 hetes kismami
2008. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.Máris megcsinálom.

Neked gratulálok!

2008. jún. 4. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia !Én 3napra rá csináltam és teljesen megjelent a vonalka,két teszten is:)Sztem nyugodtan csináld meg ,úgy gondolom már jeleznie kell a tesztnek.Drukkolok,de az energiaitalt meg a kávét azért próbáld majd mellőzni.:)34hetes kismama
2008. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is az elmaradt mensit követő napon csináltam meg a lehető legérzékenyebb tesztet, ami a patikában kapható volt. És más pozitív lett.

Soha nem fogom elfelejteni a párom nézte meg először és csak annyit kérdezett: a halvány vonal is vonal?

És bizony az volt, bár mi minél tovább néztük, annál inkább erősödött. :-)

Rá három nappal csináltam meg a következőt, akkor már nem volt kérdéses a dolog.

Sok sikert!

2008. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül mégsem lenne pozitív még ne keseredj el, csinálj újat pár nap múlva. A barátnőmnek csak akkor lett pozitív. Reggel érdemes az első vizeletből, mert akkor koncentrálódik benne legjobban a HCG, amit a teszt kimutat.
2008. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kimutatja! Írj, hogy mi lett!
2008. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok!

Sajnos a teszt negativ lett.

Holnap ismét megpróbálom.

És megírom, ha....Reménykedem.


Sok örömet!

2008. jún. 4. 11:28
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma is egyértelmüen negativ a teszt. :(

Szép napot mindenkinek!

2008. jún. 5. 08:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia szerintem várj még párnapot és utána csinálj még 1tesztet mert annak már kikell mutatnia nekem is 6-ik napon muttata,hogy babás vagyok.Azért majd írd meg milett jó.
2008. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia! köszi a bátorítást.

Hétfőig várok. :)

Reménykedem.

És mindenképp megírom.

2008. jún. 5. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!