Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen nem érzem hogy...

19 hetesen nem érzem hogy mozogna. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen semmi baj, nyugodj meg.Nem éreztél olyat, mintha valaki belülről finoman simizné a hasad?Vagy olyan érzést, mintha korogna a hasad.

18 hetes kismama

2008. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, semmit. Vagy ha igen, azt sokkal arrébb, de ott nem lehet a babám.
2008. jún. 3. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

ÉN már igen hamar megéreztem, ca 15 hetesen, akkor volt a buborék érzés. UTána 16 körül már határozottan rugott (persze csak aprót). Aztán 19 hetesen már kivülről is lehetett érezni, de mindig főként a szeméremcsontom felett közvetlenül. MOst a 22. hétben kezdtem el kicsit feljebb érezni, már az egész pocakom beleremeg ha a hátamon fekszem, és látni is lehet.

Hol érzed hogy azt gondolod nem ő az?

2008. jún. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj ő még nagyon picike bennt!!!Igaz én is hamar megéreztem már 13hetesen morgott a hasam ,de aztán csak 18hetesen tudtam meg-gondoltam át,hogy ez mostmár tuti ő és előtte is ő volt.A barátnőm 21hetesen érezte meg és előtte semmit sem érzett.Tehát te most időben vagy bőven,ne aggódja emiatt.A doki ha uhangoz mindig pláne nem.34hetes kismama

2008. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!