Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismamák. Hogy vagytok?...

6hetes kismamák. Hogy vagytok? Vannak már rosszullétek? Voltatok már orvosnál?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 6hetes babás, egy hete voltunk orvosnál, 2hét mulvára hívott vissza, mert még alig látta a picit :) Rosszullétek vannak már? :) hasfájás? hányinger? fáradékonyság? :)

2013. jan. 29. 19:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
jah amugy én is ma vagyok 6+2napos :)))
2013. jan. 31. 01:27
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok.Én tegnap nagyon rosszul lettem .... nagyon nehezen bírom a szagokat és lánykám megint alakitott este.Így elkapott a hányás.Meg pattantak a hajszál erek az arcomban így most olyan vagyok mint akit folytogadtak....Én mindenképp csak jövőhéten megyek dokihoz:)akkor elmegyek vásárolgatni is.Amúgy nekem ő lesz a 3. baba:) ti hány évesek vagytok?nincs kedvetek beszélgetni privibe ??
2013. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
4 es voltam/12:)
2013. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én debreceni vagyok, 20éves, mint írtam is első baba lesz, nagyon várjuk :)) Kérdezni is akartam, hogy ki mikortól 'mer' elkezdeni vásárolgatni?? én már a tervezéskor is folyton a babaruhákat/kiságyakat nézegettem, és úgy vennék már neki valamit, de nemtudom elkezdjem-e már :) én nagyon szivesen beszélgetek egyébként priviben :)
2013. jan. 31. 21:17
 15/17 A kérdező kommentje:
Jobbulást egyébként ! :/
2013. jan. 31. 21:17
 16/17 anonim ***** válasza:
szia.Nekem a 3. baba lesz én 27 éves vagyok.Nekem már minden megvan az előzökről.Én amúgy mindig kicsinyenként vásároltam.Ha nem vagy babonás akkor lassan lehet 1-2 dolgot venni.Hogy egyszerre ne legyen sok.A rosszul létem egyre rosszabb...de szerintem ez így is marad amig meg nem mozdul a baba.Holnap megyek dokihoz.Ha gondolod írj privit:)
2013. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Írtam neked privit :) Ma voltam egyébként az orvosnál, mostmár látta rendesen, elküldött terhesgondozásra. Én is egyre rosszabbul vagyok, főleg mikor felkelek, folyamatosan iszonyat rosszulléteim vannak :(
2013. febr. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!