Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt 5 hetes kismami?...

Van még itt 5 hetes kismami? Hogy vagytok? Voltatok már orvosnál?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, igaz én már 16 hetes vagyok, de 5 hetesen mentem el orvoshoz. Nem akartam tovább húzni, mert a munkahelyem elég stresszes volt és nehéz műszakom is lett volna, így mindenképpen be akartam már jelenteni. Nem bántam meg, mert azóta jóval könnyebb munkákat kapok és vigyáznak is rám. jól is jött mert a 6. héttől kb. a 10-ig elég gyenge voltam.
2013. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Holnap leszek 6 hetes, de még nem voltam dokinál.

Nem akarom elkiabálni, egyelőre elvagyok (kopp-kopp), mert az első babával a 6. héttől borzalmas állapotban voltam ...

És Te, hogy vagy? Érzel valamit?

2013. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, és az első orvosi látogatásom kb 4 hetesen volt vérvétellel egybekötve, utána 5 hetesen még 1 vérvétel (külföldön élek és itt így megy). 6 hetesen volt első ultrahangom.
2013. jan. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia elvileg 5 hetes vagyok én is.Jövőhéten megyek dokihoz addig ráér még .Nem akarok utána jövőhéten is menni ha nem látszana a szívhang...Kicsi a szagok zavarnak.pl.kislányomat nehezen teszem tisztába,kávét nem kívánom már.Remélem nem fogok megint hányni.Sajna eddig mindig megtalált 6 hetesen....Te hogy vagy?első baba lesz?Hova valósi vagy???
2013. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!