Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+6 hetes terhes vagyok,...

38+6 hetes terhes vagyok, tegnap voltam orvosnál aki igen csak megkínzott, ma rózsaszínes folyásom van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár nyákdugó is lehet, de szerintem egy ilyen terhességi korban lévő vizsgálat után ez normális. Engem is megkínzott, de a szülés nem akart elindulni.
2013. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vizsgálattol lehet ilyen mert ilyenkor már nagyon érzékeny a méhfal ha 24 órán belül nem mulik fel keresd fel a dokit.

de minden egyes vizsgálat után már ez várhato

2013. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én felkeresném az orvost, terhesség alatt nem normális dolog a rózsaszín folyás, mert az azt jelenti, valahonnét vérzel, az pedig nem jó, lehet lepény leválás, de az is lehet kitágultál már valamennyire... inkáb nézzenek meg, mint hogy baj legyen, én bemennék a kórházba!
2013. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ne riogas
2013. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval ne riogasd már a kérdezőt kedves utolsó, teljesn normális ilyenkor már vizsgálat után a rózsaszínes folyás, fel vannak puhulna a méhszájon a szövetek. Nekem a végén minden alkalommal ez volt, doki mondta is előre, hogy lehet, nem kell aggódni!

De a nyákdugó is megindulhat a durva vizsgálattól, nekem 4 napon keresztül "durvult" a dokim, és beindult a szülés a 4. napon, közvetlenül vizsgálat után...


Könnyű szülést!

2013. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem bánnám,ha lassan beindulna a szülés,a dokim is ezért csinálta,mert ő is azt mondta jó lenne minél előbb megszülni,máj problémáim miatt.
2013. jan. 23. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem.....miért kell ezt?


Gondolom a kérdezőnek van annyi sütnivalója,hogy ha erősebb a vérzés akkor nem itt írogat,hanem megy a kórházba.

A lepényleválás iszonyatosan fáj és az nem rózsaszínes folyással jár,hanem erős intenzív vérzéssel.Na meg akkor nem ülne a gép előtt,hanem marhára fájna neki.


Kedves kérdező!

Figyelgesd a folyást,ha erősödne nyákos lenne és véreznél akkor menj vissza,mert valószínű a nyákdugó távozik.

Minden esetre lepényleválásra ne is gondolj.

2013. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!mi van veled?
2013. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi,a folyásom másnapra elmúlt,a babának sajna egyenlőre nyoma sincs.
2013. jan. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!