Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hét alatt túl lehet lenni a...

2 hét alatt túl lehet lenni a "hányós időszakon"?

Figyelt kérdés
8+2 napos vagyok. Eddig egész nap kitartottak a reggeli rosszullétek. A 6. héttől erős émelygés, 7. hét napi 2x-3x hánytam, most ismét émelygés, de a 7. héthez képest szűnik:) Túllennék a hányós időszakon ilyen gyorsan, vagy ez csak átmenet? A tünetek szűnése jelenthet valami problémát?
2009. szept. 2. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, elmúlik. Nálam a 16. hétig tartott, hol nagyon rosszul voltam, hol kevésbé. Nálad is visszajöhet még, de ha nem, akkor örülj, semmi baj nincs.
2009. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hetesen kezdődött, 1,5 hétig tartott, de olyan szinten, hogy nem tudtam elmenni dolgozni sem. Folyamatosan hánytam, még a víztől is rosszul voltam. Aztán 8. héten az egyik nap úgy keltem, hogy tudtam enni, nem hánytam, csak émelyegtem egy kicsit. Végül pár nap alatt minden panaszom megszűnt.

Kívánom neked, hogy te is ilyen gyorsan túljuss rajta. Tudom milyen rossz, én még sírtam is, mert meg voltam róla győződve, hogy éhen fogok halni.

2009. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hetesen kezdődött az egész napos rosszullét. Igaz én nem hánytam egyszersem, de néha megváltás lett volna:) Voltak napok, amikor enyhült, azt hittem elmúlik hamarosan, de aztán csak visszatért:( 12 hetesen már nem voltak olyan intentívek a rosszullétek, de teljesen csak 16 hetesen mult el. Kitartás!

35 hetes kismami

2009. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen kezdődött elég intenzív émelygéssel,majd 10. héten bekapcsolódott a hányás is.A 18. héten hánytam utoljára,bár néha még émelygek.Kitartás,túl lehet élni.Próbáld meg,hogy reggel felkeléskor éhgyomorra egyél meg 2 natúr Medve kockasajtot,ha émelyegsz,akkor pedig egy kis kefírt.Segített a gyömbértea is.Ezek nekem beváltak.
2009. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 6. hétben kezdtem el hányni, most a 14. hétben vagyunk, most is hányok. De már megszoktam. Rajtam a tejföl segít. A gyömbértea nem jött be, még este lefekvés előtt is hánytam aznap, mikor azt ittam. Ki kell próbálni mindent:)
2009. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. héten kezdődtek a rosszullétek, de szerencsére csak 1 nap volt a kritikus, de az reggeltől estig (hányás, fejfájás, rossz közérzet). Viszont az émelygés az folyamatos volt. Most vagyok a 11. hétben. Most már nem minden nap émelygek.
2009. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem alig volt tünetem! párszor émelyegtem és ennyi!

örülj neki ha nálad is ilyen hamar elmúlik! Baj nem hiszem hogy lenne!:-)


kellemes babavárást

2009. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!