Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszértől fájó vádlikra mit...

Visszértől fájó vádlikra mit lehet használni a terhesség alatt? Nektek mi az ami bevált? Kenőcs? De melyiket szabad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

detralex, nem kenőcs, hanem tabletta, de nagyon hatásos, és terhesség alatt is lehet szedni.

Én is szedtem végig.

2013. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a magnézium szedésével ez is elmúlt. Minden jót!
2013. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Detralex-et nem merem szedni, bár van, aki azt mondja, hogy lehet.

Én a vadgesztenye krémet sem merem kenni terhesség alatt.


Fáslizom, vettem direkt visszérre való kismamaharisnyát, vénás tornát csinálok, és a zuhanyzást mindig hideg vízzel fejezem be a lábamon.

Harmadik baba, szóval nem kellene aggódósnak lennem. De én nem akarok kockáztatni, ezért én "csak" ezeket a módszereket alkalmazom.

2013. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó! Természetesen megkérdeztem az orvosom, aki egyébként elismert és neves genetikus főorvos, ő azt mondta szedhetem,ennyi nekem pont elég!

Ja, és egyébként tudod mit tartalmaz a detralex? Bioflavonoidot, amit narancshéjból állítanak elő...hát, az rettentő veszélyes és kockázatos lehet...

2013. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Detralex! Sok terhes szedi!
2013. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

3-as vagyok.

Igazán figyelemreméltó a tájékozottságod.

Én belgyógyásszal, nőgyógyásszal, érsebésszel és visszeres kismamákkal is beszéltem a Detralex-szel kapcsolatban.

Természetesen én is tisztában vagyok a hatóanyagával. Ilyen alapon akár narancshéjat is ehetnék. Azonban mint minden gyógyszernek, ennek is bizonyára vannak más egyéb összetevői.

Nem állítottam, hogy nem szabad szedni terhesség alatt. Sőt, a gyógyszerész unokatestvérem szerint is lehet. Én csupán azt írtam le, én mit merek alkalmazni.

2013. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!