Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan diéta, ami bevált a...

Van olyan diéta, ami bevált a terhesség alatt? Mit ettetek és mennyit, mikor?

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt 4 kg jött rám, diétázni kellene, mert ez sok. A 27. hétben vagyok. Van, aki pár kilótól megszabadult a terhesség ideje alatt úgy, hogy diétázott?
2009. ápr. 27. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

szió! és mennyit híztál eddig összesen? doki mit mondott? mert ugye igazán konkrét diéta nincs kismamáknak és nem is igazán szabad.

én csak annyit csinálok, hogy lefoglalom magam valamivel, hogy ne egyek egész nap ill. keveset eszem egyszerre.

Kevés cukor, szénhidrát én ezt a tanácsot kapom mindig a védőnőtől. Így még semmit nem híztam.

Boldog babavárást!

22 hetes km

2009. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kilótól nem szabadultam meg, de elég jól szinten tudtam tartani. Összesen 8 kg-t híztam, ami le is ment hamar. Sok zöldség gyümölcs kevés szénhidrát. ja és igyál sok folyadékot.
2009. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt tudnod kell hogy a 24-32 hét között lehet a legtöbbet hízni. Még ha alig eszel akkor is :(! Én 24 hetes vagyok de már előre félek! Fogyni azért nem akarok de félek én is hogy 1 hó alatt 4-5 kg feljön!Most igyekszek gyümiket enni! Sokat inni ami eddig is megvolt.
2009. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintentartással én már 2 és fél hónapja nem híztam semmit.A lényeg: kevés cukros lötty,helyette b.mentes á.víz.Sok zöldség és gyümölcs,ha lehet hetente 1x tarts egy gyüminapot/méregtelenítés/,ez egészséges is és én azt vettem észre ilyenkor még több folyadék /víz/ távozik a szervezetből.Jóval kevesebb édesség,sós ételek,tésztafélék fogyasztása,fehér kenyér helyett inkább válaszd a barna v.teljes kiőrlésűt.
2009. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2009. ápr. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!