Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti fájások?

Szülés előtti fájások?

Figyelt kérdés

Ha elfolyik a magzatviz, egyből jönnek a fájások?

És mit éreztetek akkor?Mihez hasonlítanátok a fájásokat?


2013. jan. 28. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jönnek a fájások, és nem mindig folyik el a magzatvíz sem. De általában akkor kezdődnek. Az elején még nem olyan erősek, csak mint menzesznél, majd amikor már rendes fájások jönnek, meg kell állnod és kapaszkodnod valamiben, annyira fáj. Nekem olyan volt, mint a sima görcs, csak 1000xese.
2013. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem itthon elfolyt a magzatvíz és semmi fájásom nem volt.Kórházban vártak 3 órát hátha elindul de semmi,utána bekötötték az oxitocint és 5 óra múlva meg lett a kis fiam.Egyből 3 percesekkel kezdtem,elöszőr még gyenge fájások voltak,a végére nagyon erősek.Én semmihez nem tudom hasonlítani,de megéri a végeredmény
2013. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!