Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van a gyerekei között...

Évi82 kérdése:

Kinek van a gyerekei között nagy kor különbség? Betöltött 16,14 .12 éves gyerekek mellé jön a baba

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 23:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
fiam is így mondja " gyerek kellett nektek " szakközépiskolába jár ő most ,zavarja mikor kérdezik na ,anyukádon látszik már a terhesség ,gonosz mert mondja én egy percet sem vigyázok rá ,de idővel csak megszokja .
2013. jan. 28. 09:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Köztem és a húgom közt majdnem 14 év van. Én nagyon szeretem őt, nagyon jól elvagyunk egymással.
2013. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen a lányomat is zavarta amikor ismerősök kérdezgették: anyu hogy van? várod már a kistesót? Voltak emlékei arról amikor egyke volt,gondolom arról is amikor (3 évesen) már megfosztották ettől. És most ő csak annyit látott,h akire eddig büszke volt,mert fiatalos divatos vékony anyuka szerinte elcsúnyúlt. Nagyfiammal nem volt gond,ő várta a picit és most is nagyon szereti.
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én nagyfiam 15 éves, a kisebbik 5 éves lesz mire megszületik a kistesó. Egyik gyerkőc sem fogadta negatívan hogy lesz még egy testvérük. A nagy tisztában van vele hogy nem változik az élete negatívan, hisz eddig is saját szobája volt és marad is, nem sóztam rá az öccsét soha és nem is tenném.A suliban büszkén újságolta hogy lesz mégegy testvére. Eddig is büszke volt rám, hisz neki van a legfiatalabb anyukája az osztályban, mert 20 évesen szültem. Nem tartja cikisnek. A kicsi csak azt szeretné hogy fiú legyen hogy ne legyenek babák a szobájukba. :)
2013. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!