Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van a gyerekei között...

Évi82 kérdése:

Kinek van a gyerekei között nagy kor különbség? Betöltött 16,14 .12 éves gyerekek mellé jön a baba

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14 és 12 évesek a nagy fiaim a kicsi 7 hónapos. Ráadásul a kicsi egy napon született a 14 évessel és a 12 évesnek aznap van a névnapja... :) mindez csak véletlen egybeesés! Egyébként a fiúk nagyon tartottak tőle, hogy kistesòjuk lesz, attól féltek, hogy majd nekik kell vigyázni rá... de mióta megszületett a kicsi imádják!
2013. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem a gyerekeim közt van, mert az elsőt várom. De a családban a középső gyerek vagyok. A nővérem 28 éves, én 18, az öcsém meg 12 :) Szóval az öcsém és a nővérem közt azért van ám nagy különbség :)
2013. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem .akkor talán nem lesz baj ,azért válaltunk negyediket ,mert nagyon szerettünk volna egy kislányt de hát fiú lesz valószínű most vagyok 27 hetes kismama ,majd 30 hetes ultrahangon rá kérdezek még egyszer.
2013. jan. 27. 23:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én gyermekeim közt:

16éves

11éves

5éves

3éves

7hetes

tapasztalatom szerint az 5év sok*nem játszanak úgy együtt*,de a két kicsi órákig elvannak.

2013. jan. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, imádni fogják! A két fiam mellé 11 és 13 évesen jött egy kislány, és nagyon örültek, dajkálták, rengeteget segítettek a pici körül, pedig fiúk! Azt hittem, csak a lánygyerekek ilyenek, de nem! Igaz, ők fiútesót szerettek volna, de nagyon jól eljátszanak vele is, szeretik, imádják

pedig a két fiú egymás közt mindig veszekedett, most már ők is kevésbé rivalizálnak egymással.

Gratulálok nektek, szép, hogy egy negyedik babát is vártok a nagyok mellé, még én is kedvet kapok egy következőre!

2013. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6 éves és 18 hónapos és most vagyok terhes.
2013. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is első babás vagyok, de öcsém és köztem 11 év van. imádtam (imádom) sokat segítettem anyunak. nagyon jó a kapcsolatunk az öcsémmel :)

bár fiúknál ez gondolom máshogy megy.

2013. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi 4-en vagyunk tesók, én vagyok a legnagyobb. Az egyik öcsém 9 évvel fiatalabb nálam, a másik 15-tel, a hugom meg 17-tel. Király volt, nekem tetszett :) Sokat segítettem anyámnak a babák körül, de nem kényszerből, hanem örömmel csináltam. Jó volt babázni. Mikor meg anyuka lettem, akkor már az első gyereknél hatalmas rutinom volt :)
2013. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de jó a sok pozitív válasz ,4 fiúval kíváncsi vagyok milyen lesz az életem áprilisra vagyok ki írva .jut eszembe a férjem a 5 .pasi akkor a háznál .
2013. jan. 28. 09:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Lányom 16,fiam 13 éves.A kicsi fiam 6 hónapos. Amikor a lányom megtudta,h jön a tesó,azt mondta ő elköltözik az apjához.Ő nem akar egy sírós babát hallgatni:)Úgy mentem szülni,h közölte én siessek haza,de "azt" -pocakra mutatva,hagyjam ott.Utálta azt,h az addig vékony anyukája hatalmas lett,elformálódott.Félt attól,h ő el lesz hanyagolva. Amíg a kórházban voltam a nagyok exemnél,apukájuknál voltak.Aznap amikor hazajöttem már jöttek is haza. Meglátták a babát,melléfeküdtek és csodálták.Lányom egy órán keresztül csak fogta a pici fiam kezét,majd elaludtak.Imádják.Amikor 5 hónapos lett a kicsi és érdeklődött a világra,már lehetett játszani vele,a lányom elkezdte átvinni a szobájába.Lefekszenek és játszanak,fotózkodnak együtt.Minap pedig ezt hallom:

-Anya,minden baba ilyen aranyos?-Most már megértem miért szerettetek volna egy kisbabát.....-Mikor lesz a következő? -Na jó ez csak vicc volt!

Nem lesz gond nálatok sem. Boldog babavárást!

2013. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!