Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet látni valamit a...

Mikor lehet látni valamit a magzatból?

Figyelt kérdés
Aug. 8-án volt meg az utolsó mestruációm szeptember 6-án voltam orvosnál és még nem sok mindent látott.13-án megyek vissza akkor már látható valami?
2007. szept. 9. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól számolom mire legközelebb mész 7hetes leszel akkor már látható a baba,pici még nagyon de már lehet látni:)
2007. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 9 hetesen nekem egy pontocska volt, de az már látszik, hogy ver a szíve. 11 hetesen pedig már megvan mindene, látszanak az ujjacskák, nagyon jó lesz, meglátod.
2007. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hét hetesen voltam először és már látszott szépen a kis babszem. Sőt a szívverését is hallani fogod már! Jó lesz meglásd! :)
2007. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!Én először 7 hetesen mutatam meg magam a dokimnak és még akor én csak egy pici kört láttam! utánna 9 hetsen küldött ultrahangra és már egy pirinyó babszemet láttam! 12 hetesen pedig már mindent megmutatott a baba hogy van pici keze lábacskája! Kérjél fényképet én 12 hetsen kértem először és olyan érdekes vissza nézzni hogy mennyit fejlődött ez alatt a 8 hónapom alatt! ÜDV EGY 34 HETES KISMAMA
2007. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!