Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen mit kellene látni...

8 hetesen mit kellene látni az uh-n?

Figyelt kérdés
5 hetesen egy kis petezsák volt, 3 héttel később, most 8 hetesen szintén petezsák, de nagyobb, lehetett benne látni valami kis maszatot. Azt mondta a doki, hogy elhalt a magzat, illetve ki sem alakult, jövő héten abortuszra kell mennem. Teljesen kivagyok. Miért történik ez velem?
2011. okt. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon!!!


Ilyenkor már szívhangnak is kéne lennie...

2011. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 8 hetesen 16mm-es embrió volt szívhang-al!Nagyon sajnálom fel a fejjel nekem is volt egy elhalt terhességem és utána rögtön összejött!Most vagyunk 20 hetesek!
2011. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már van egy kétéves kisfiunk, nagyon szeretnénk kistesót. Most elment a kedvem az egésztől, ezt még egyszer nem élném túl.
2011. okt. 14. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel!Nagyon sok nővel előfordul,hogy elhal a terhessége ,oka van hidd el!Most úgy is ajánlani fogja az orvosod,hogy várjatok 3 hónapot és az elég lesz,hogy lelkileg helyrerázódj!Kitartás!
2011. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Borzasztóan sajnálom! De tudod mit, inkább most mint később,vagy beteg legyen! Egyik ismerősömnek 7 hónaposan kellett megszülnie a az akkor két napja megfulladt babáját! Ő is helyre jött és félévre rá kismama lett, és egészséges kisfiút szült!


Sok erőt kívánok!

2011. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy éreztem, hogy elment a kedvem az egésztől, amikor a 9 hetes UH-n kiderült, hogy úgy jártam, mint te, pedig nekem nem volt másik gyerekem. Nagyon magam alatt voltam, de 1-2 hónap múlva magamhoz tértem, összeszedtem magam és újra próbálkoztunk. Rögtön összejött a következő baba. Nagyon paráztam az elején, hogy megismétlődik, de úgy néz ki, hogy vele minden rendben lesz, most is épp mocorog.

18 hkm

2011. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Igazság szerint az abortusztól is nagyon félek, nem volt eddig benne részem. Remélem nem fognak olyam lekezelően viselkedni velem, mint azokkal, akik nem vállalják a gyereküket. Nálunk a kórházban úgy kezelik az abortuszra várókat, mint az állatokat. Eléggé megvisel így is a dolog.
2011. okt. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!