Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri elmenni 14 hetesen...

Megéri elmenni 14 hetesen 4D-re ha szeretném már tudni a babám nemét és szeretném látni a picit?

Figyelt kérdés
Aztán mennék még majd egyszer a 25. hét körül, csak már olyan kíváncsi vagyok hogyan nézhet ki és a neme is izgat :)
2011. máj. 2. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
még semmit nem látsz rajta, nagyon kis vékonyka. Egy jó szonográfus sima 2D-n is meg tudja mondani a nemét, ha megmutatja.
2011. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi voltunk 12 hetesen meg később is...szerintem már itt is élvezhető bár vékony és az arca még nem baba arc de meglepő volt látni hogy már kész kisember :))) nekünk a nemét is megmondták akkor uh szerintem megéri, főleg ha terveztek később is menni...azon meg majd meg lesz a baba arc :))) !!!!!!!!!
2011. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Várj még 2-3 hetet inkább szerintem! Mi úgy tanultuk, hogy 4 hónaposan lehet pontosan eldönteni. De bármi megtörténhet :P
2011. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 16 hetesen mentünk 4D-re, akkor 99%-ra mondták a nemét.

Szépen látszik mindene, nagy élmény, de igaz, hogy babaarcú majd huszon x hetesen lesz. Mi is elmegyünk akkor.

2011. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi 12 hetesen is voltunk mind a két gyerekkel ( a tarkóredőt ott is lemérettük, biztos ami biztos alapon) és 100%-ra megmondták, hogy Fiúk (azok is lettek) :)

Ilyenkor még olyan kis"ufók" de én amikor megláttam Őket kicsordult a szememből a könny :)

Nem olyan husisak még, de látszik mindenük, beleférnek "egybe" a képbe :)

Ficeregnek, forognak. Nekem nagyon nagy élmény volt.

Még 2 hét és mehetek a 3. Babámmal is a 12. héten.

Nem hagynám ki!

2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12. hetes ultrahangon megmondtak a baba nemet, a 13. hetes 4d-sen pedig mar lattuk, ahogy integet, szuper elmeny volt! Legszivesebben hetente mennek uh-ra, megnezni, mit csinal odabent. :)

20hkm

2011. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!