Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni még 37-38 hetesen 4D-re?

Figyelt kérdés
Voltatok ilyen korban? Tapasztalatok? Tudom, hogy már nem annyira élvezhető talán, de úgy elmennék még egyszer!:)
2011. jan. 13. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs, mert én csak egyszer voltam, még a 30. hét előtt, de úgy hallottam, ilyen későn már nem igazán látni semmit, mert szegénynek alig van helye odabenn. :) Szerintem légy kicsit türelmes, és hamarosan a kezedbe is foghatod. :)
2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem és nem azért mert már nem annyira élvezhető, hanem mert egyáltalán nem. Túl nagy a baba, gyakorlatilag már semmit nem fogtok belőle látni.

Ráadásul már nem is kell sokat várni, hogy a kezedben legyen.

2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én eddig 4szer voltam, utoljára a 32. héten, nagyon élvezhető volt még. Én is úgy hallottam, hogy a végén már nem lehet sokat látni, de a szonográfus azt mondta, hogy ez nem igaz. Nem tudom, mennyire mondott igazat. Ide járok: [link] és a weboldalon a galériában elég szép képek vannak az utolsó hetekről is.

Nehéz visszafogni magam, hogy be ne jelentkezzek:)) Érdekelt volna személyes tapasztalat is, mert, ha tényleg nem túl élvezhető, akkor inkább hanyagolom ezt az ötletet.

2011. jan. 13. 15:53
 4/10 A kérdező kommentje:
14:56: Azért írtad, mert voltál ilyenkor esetleg?
2011. jan. 13. 15:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint a második:))
2011. jan. 13. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!4D genesisbe voltunk a héten 34+ 4naposan.Nagyon nehezen ,de sikerült jó képeket csinálni.Baba nagyon morci volt a sok zaklatás miatt.Próba szerencse!
2011. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább költsd a babára azt a pénzt, hamarosan úgyis láthatod élőben.
2011. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassan már a karjaidba véve nézheted,teljesen felesleges pénzkidobás.Én 37+3 hetesen szültem,a 32. héten voltunk utoljára 4D-n,de mondta is a doki akkor,hogy Ő max. a 34.-35. hétig ajánlja.
2011. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!n a 20.,majd a 30.héten voltam,aztán azt mondta a doki,többre nem érdemes menni.még pár hét-jó esetben,és élőben a kezedben lesz,akkor meg azt a pénzt rá is költheted,hidd el,lesz még egy csomó nem árt költség születs után,amire el lehet szórni :)
2011. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat! Nem a pénz volt a kérdés, a babának is veszünk mindent bőven:) Elmentünk egyébként, nem bírtam és nem bántuk meg, élvezetes volt, lehetett látni, ügyes volt a szonográfus nagyon.
2011. jan. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!