Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vérzése az első...

Akinek volt vérzése az első trimeszterben, de nem lett baj, annak mit mondtak, mitől volt a vérzés?

Figyelt kérdés

Nekem most volt 9 hetesen, hogy egyszerre kijött annyi vér, mintha megjönne a menzeszem, ügyeletre bementünk, de él a baba, és nem láttak semmi gondot, és azt sem tudták megmondani, mitől volt. Vajon lesz még ilyen? És nem lesz baj?

Esetleges okként megemlítették, hogy két éve császármetszésem volt, most meg a terhesség elején cisztát találtak, de arra azt mondták, hogy nem számít.


2013. jan. 27. 12:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
11,5 x 14 mm, de nem mondta a dokim, hogy ez túl nagy vagy vészes lenne... meg a szigorú fekvést sem hangsúlyozta... inkább biztatott mindennel...
2013. jan. 29. 11:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Az nem nagy szerencsére.az enyém 5 cm.pontosabban 50x10,6 mm.azért pihizz sokat,ne erölködj,ne emelj.minden rendben lesz.sok boldogságot,és egészséget.
2013. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, neked is! :)
2013. jan. 29. 16:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia.na hogy vagytok?én képzeld ez miatt a rohadt heamatóma miatt 16 hetesen elvesztettem a drágaságomat. :'(
2013. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!