Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vérzése az első...

Akinek volt vérzése az első trimeszterben, de nem lett baj, annak mit mondtak, mitől volt a vérzés?

Figyelt kérdés

Nekem most volt 9 hetesen, hogy egyszerre kijött annyi vér, mintha megjönne a menzeszem, ügyeletre bementünk, de él a baba, és nem láttak semmi gondot, és azt sem tudták megmondani, mitől volt. Vajon lesz még ilyen? És nem lesz baj?

Esetleges okként megemlítették, hogy két éve császármetszésem volt, most meg a terhesség elején cisztát találtak, de arra azt mondták, hogy nem számít.


2013. jan. 27. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem is cisztám volt és akkor az elején olyan 7 hetesen volt egy kis vérzésem is de nem lett belőle semmi baj...már most 34 hetes vagyok azóta...
2013. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én ugyan ennyi idősen véreztem bár nagyon kevés volt nekem. nem mondtak semmit de szerintem nem volt még zárt a méhszájam és mens volt még. pont abba az időbe véreztem mikor meg kellett volna jönni. nem lett semmi gond egészséges babám született.
2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
2 ismerősöm is van akinek hematóma okzta, mindketten átvészelték már az 1. trimesztert.
2013. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztatást!!!

Azóta megint volt itthon egy vérzés. :(

Próbálok feküdni, s ha megint vérzek, visszamegyek az ügyeletre, mit tehetnék...? :(

2013. jan. 27. 14:51
 5/14 anonim ***** válasza:
orvosságot nem írt neked a doki?? mert erre azért már kellene nekem ilyen ennyire nem volt... :/ nem akarlak rémisztgetni de a helyedben én már most visszamennék és nem jönnék el amíg nem ír rá vmit...2. válaszoló voltam
2013. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocsi első voltam mellé gépeltem :D
2013. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen bevéreztem,bementem a kházba,nem láttak semmit,pici jól volt.1 hét mulva kellett visszamennem,a vérzéstöl lett egy elég nagy heamatomám.engedtek dolgozni,csak kaptam gyógyszert.11 hetesen rettentöen bevéreztem(mig a vizsgálótól a szobáig elértem 2 rendes betét teljesen átázot).pici rendben volt,de bennt tartottak 5 napot,a vérzéstöl meg nött még 2 cmt a heamatoma.azóta szigoru fekvés,és azóta van elég sok barnás vérzésem.állitólag igy ürül a vérömlenwy.
2013. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vérömleny,bocsi.14 hetes kismama
2013. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Már itthon vagyok, és szerintem jó híreket kaptunk. A baba jól van, ez a legfontosabb. Kialakult nálam is egy bevérzés, nem tudni, mitől. Az orvosom biztatott, hogy vsz. minden rendben lesz. Utrogestant írt fel, és pihenést.Próbálom betartani, amennyire lehet, csak a két nagyobbam is elég kicsi még.
2013. jan. 28. 12:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is azt kaptam rá.12.hétig kellett szednem.éstneked mekkora a heamatomád?
2013. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!