Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot okozhat az, ha terhessé...

Gondot okozhat az, ha terhesség alatt görnyedten ülök, akár napi 1-2 órát?

Figyelt kérdés
Ilyenkor jobban érzem azt is,hogy mocorog a pici(19 hetes).Lehet,hogy kisebb helye van és az nem jó neki?
2013. jan. 27. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj rá oda figyelni nem jó, ha görnyedten ülsz. Nagyon fog fájni a terhesség vége felé a derekad.
2013. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is 19 hetes vagyok. Napi 8-10 orat ulok gornyedten. A dokim egy nagyon profi orvos, tud rola, es nem tiltja.

Azt mondja nem leaz gond ez miatt.

2013. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Igen a babának nem lesz gond de nektek nagyon fog fájni a derekatok meg a hátatok ha nem figyeltek oda. Tudom mert én is ülő munkát végzem és most várom a második kisbabámat és bizony voltak az első terhességemnél ebből gondok. Ha lehet javaslom a nagy Gimnasztika labdát azt vegyetek mert nagyon jót tesz a hátnak, és ott muszáj odafigyelni, hogy hogy ülsz. Mozogjatok lazítsátok az izmaitokat.
2013. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek,majd igyekszem odafigyelni!
2013. jan. 29. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!