Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitaminokat szedjek?...

Milyen vitaminokat szedjek? Mi az, amit esetleg nem ajánlatos csinálni? Mikor menjek legkorábban orvoshoz? Mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés
8 sikertelen hónap után pozitivat treszteltem!!!!:)) Leirhatatlanul boldog vagyok,és próbálom felfogni,hogy ez a csoda velem történik.. Első babám lesz,szóval nem vagyok túl jártas a dologban,akinek van kedve,adhat pár jó tanácsot,hogy mire ügyeljek jobban!:)

2013. jan. 26. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

gratulálok!!! :)

mindent ehetsz és csinálhatsz, amihez kedved van.

én pl tele voltam energiával, és rengeteget voltam a szabadban. és terhesvitamin nélkül is pompásan elvoltam. persze mindenki más, van aki rengeteget alszik inkább :)

kerüld a káros dolgokat (alkohol, cigi...)

de a védőnő úgyis ad majd egy csomó kiadványt, olvasnivalót.

boldog babavárást!

2013. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Betöltött 6. hét után érdemes orvoshoz menni, akkor már elvileg van szívcső-pulzálás is, megnyugszol, hogy él a baba. :)

Ne egyél nyers húst, nyers tojást, figyelj oda, hogy a zöldséget-gyümölcsöt rendesen megmosd.

Olyan terhesvitamint érdemes szedni minél hamarabb, amiben sok folsav van, mert ilyenkor arra van a legnagyobb szükség.

Ne emelj nehezet.

Egyébként minden mehet úgy, mint eddig.

És: gratulálok. :)

2013. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Gratula!

Én terhességem alatt a GRAVIDA nevű terhesvitamint szedtem, szerintem ez a legjobb, én ezt ajánlom neked is.

Minden van benne ami kell.

Hidd el nagyon jó, van rá egy 3 hónapos nagyon erős és ügyes kisfiú bizonyítékom !!:)))

2013. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A gravidáról jut eszembe, hogy bármilyen vitamint veszel, először nem érdemes 3 hónapra valót megvenni. Mindenkinek más jön be, ami valakinek szuper, attól más rosszul lehet (én pl. a gravidától hánytam, és ez nem a vitamin hibája, ilyen a szervezetem).
2013. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!