Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » INFLUENZA ELLENI VÉDŐOLTÁS....

INFLUENZA ELLENI VÉDŐOLTÁS. Beadassam vagy ne?

Figyelt kérdés

Véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi.


17 hkm


2013. jan. 25. 18:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én beadattam.

Igen, maga az influenza nem okoz bajt a babánál, az influenzával együtt járó magas láz viszont káros (lehet) a babára.

Emberek között járok, bkv-zok, ovis gyerekem van; ezért is adattam be.

2013. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

ezekszerint nem lett semmi bajod tőle,ugye?

2013. jan. 27. 14:55
 23/29 anonim ***** válasza:
Én sajnos jártam már úgy h beadattam ilyen influenza oltást és majdnem kórház lett belöle.Mindenkinek máshogy reagál a szervezete.Az aminózus eset óta én nem adatom be.39hetes leszek és most sem fogom.Mindenkinek szíve joga.Valaki szerint elég az egészséges életmód,megint más szerint ha már van oltás miért ne adassa be?úgyhogy kedves kérdezö ez igazából rajtad múlik.
2013. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21-es vagyok. Nem, semmi bajom nem lett tőle. Viszont az egész csalásom (anyám, tesóim, nagyszülők) influenzásak lettek szilveszterkor - és sem én nem kaptam el, sem a gyerekeim, csak a férjem, aki elvből nem oltat. Ő itthon lábadozott, tőle se kaptuk el.


Most vagyok a kistesóval a 22. hétben, és minden okés.


A nagyobb gyerekkel 2010-ben voltam várandós, vele is oltattam és minden rendben volt.

2013. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ja, még azt elfelejtettem, hogy ősszel oltattam, szinte rögtön, amikor már lehetett - pont akkor töltöttem be a 12. hetet.
2013. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pénteken még megbeszélem a háziorvosommal is,aztán döntök.

2013. jan. 28. 09:56
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy felesleges beadatnom. Pedig 5 gyerekem van, és ők is járnak közösségbe. Őszintén szólva, én sem akartam beadatni, de azért megvártam, mit mond a doki. Egyetértettünk.

13. hetes km

2013. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ja, és 2010-ben én is beoltattam magam terhesen, mert az 1-2 haláleset miatt akkora volt a nyomás a kismamákon, de a háziorvosom nem akarta beadni, azt mondta kockázatos... Utolsó
2013. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden orvos ajánlotta.
2013. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!