Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » INFLUENZA ELLENI VÉDŐOLTÁS....

INFLUENZA ELLENI VÉDŐOLTÁS. Beadassam vagy ne?

Figyelt kérdés

Véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi.


17 hkm


2013. jan. 25. 18:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

bizonyítottan nem okoz bajt a babának??

Te jól érzed magad?? Tudod abban a védőoltásban a H1N1 elleni szer is benne van! Szerinted az sem okozna bajt?? Minden betegség okozhat bajt! Szerinted ha annyira veszélytelen lenne az egész akkor miért van a tv-ben meg a rádióban is folyamatosan?

2013. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a bizonyításod okostojás!

2013. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

+ a H1N1-ről is itt van:


[link]

2013. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Kedves 10.válaszoló!Nagyon tévedsz,mert a mai napig nem tudom beadassam-e vagy ne!Nem megerősítés kell,tapasztalat,vélemény.

Egyébbként pedig a terhességem előtt is szedtem vitamint 3 éve folyamatosan,mégis rengeteg gyümölcsöt ettem,de megfordult a dolog azóta és nem kell!Ez nem a terhesvitamin számlájára írható szerintem.

2013. jan. 26. 20:42
 15/29 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Azért "reklámozzák" a tv-ben és egyéb médiában mert a gyógyszer ág is egy nagy nagy biznisz. Nem feltétlenül az az igazság amit a tv-ben hallasz, de nem foglak most erről győzködni. Mindenkinek saját döntése mit szed, vagy mit adat be magának. Én elmondtam a véleményem erre lehurrogtatok egy be linkelt cikkel ami csak az érem egyik oldala. Én a magam részéről előbb kapok el egy betegséget mint,hogy beadassak magamnak valamit. Halmozottan fogyatékos gyerekkel dolgozok pontosan tudom milyen egy sérült gyerek. De az a tapasztalatom, hogy nagy részük pont az orvosi beavatkozásoknak köszönhetően lett olyan amilyen most. (gyógyszerek, oltások után stb.) , és nem azért mert az anyuk terhesen átesett valamilyen betegségen. Nem vagyok a kötelező oltások ellen, azokra szükség van, és azok évek óta bevált készítményekből vannak. De azokkal az oltásokkal amit 2 hónap alatt összedobnak azokkal igen is vannak fenttartásaim. Amikor ez a nagy H1N1 vírus "divatba jött" érdekes módon 2 hónap alt kifejlesztették a védő oltást. Más oltásokra viszont éveket kell várni míg tesztelik. Engem senki nem győz meg arról, hogy egy 2 hónap alatt elkészített oltás minden mellékhatását tesztelték. Mi a garancia, hogy bár születésekor semmi nem látszik a gyereken, de majd 3 éves korában mikor nem kezd el beszélni, majd mikor olvasási és írási problémái lesznek az nem a terhességem alatt kapott oltás következménye?
2013. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
38%
Még annyi, hogy remélem azt is megnézted, hogy az emberek nagy százaléka aki életét vesztette a H1N1 vírus következtében az amúgy is küszködött egyéb problémákkal. Magas vérnyomás, szívbetegség, veseelégtelenség, gyomorfekély, rák, vagy 50 év feletti volt stb. Ezt persze nem mondják be a hírekbe, csak azt, hogy H1N1 vírusban halt meg.
2013. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy! :) :) Tudod mit! Ne is menj soha orvoshoz, mert még a végén meg fog ölni! Húúúú
2013. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Járok orvoshoz, kimondottan jó orvosokhoz, és sok orvos barátom van. Hiszek az orvoslásban. De tudom, hogy a világot a pénz működteti és a gyógyszer iparág is pénzből él. Nem a tv-nek ha nem a tapasztalataimnak hiszek. Nem vitázok veled, és nem mondom, hogy nagyon buta vagy, elfogadom a nézőpontodat, szíve joga mindenkinek, hogy véleménye legyen.
2013. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pénzből él, de ilyennel senki sem szórakozik!
2013. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!