Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés várandósnak lenni?

Milyen érzés várandósnak lenni?

Figyelt kérdés

Mármint mikor már érzed hogy bent van valaki, meg mikor már nagy a pocak. Fura, vagy kényelmetlen, nehéz a súly?

Ezt körül lehet írni?


2013. jan. 23. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog a világon. Nagyon bánt, hogy többet nem élhetem át. Tökéletes volt a terehsségem, imádtam.
2013. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért a vége húzós. De én is nagyon szerettem. Minden gyerekkel egyre jobban. :)
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szörnyű. Csak hízol és hízol, az elején hányinger és társai, aztán nő a has, terhességi csíkok jelennek meg amik nem múlnak el, fél óránként pisilni jársz éjjel, ég a gyomrod, leszakad a hátad, nem tudsz aludni, alig tudsz mozogni. Mindenki megbámul, hülye kérdéseket tesz fel. Stb.
2013. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az egyik legkellemetlenebb és legcsodálatosabb érzés is egyben! Nagyon jó érzés,hogy a szíved alatt dobog az ő pici szíve,hogy rúgdos,helyezkedik,csuklik,benned létezik egy kis csöpp :) elképezeled milyenek a vonásai,milyen lesz vele az élet,nézed a gömbölyű pocakod a tükörben,találgatsz,hogy épp melyik testrészétől vett fel a hasad egy bonyolult geometriai alakzatot.. :D és a másik oldal,amitől kellemetlen. Leírom a saját tapasztalatom,mert ez mindenkinek más:

Nem tudtam lehajolni,alig kaptam levegőt,fájt a hátam,derekam,lábam,állandóan WC-re jártam,a vége felé sokszor úgy éreztem,hogy folyik a magzatvizem,aztán mégsem,folyamatosan dőlt rólam a víz,nehéz volt a tűzhely mellett ácsorogni,mikor főznöm kellett,a kocsiba beszállni (vagyis inkabb beesni :D). De több a szép emlék,mert a rosszat elfelejted :) legalábbis én. Kivéve a "klimaxot",mert a születésével nem múltak el a hőhullámaim.

Azt hiszem mindent leírtam,amit akartam.

21 éves,3 hónapos kisfiú anyukája

2013. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. Én a végét is nagyon élveztem, soha semmi gondom nem volt, nem keményestem nem fájt semmim.
2013. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elején ijesztő persze jó értelemben aztán a a vásárlás babaholmi nézegetés a szoba berendezése mikor megtudod fiú e vagy lány isteni érzés:-) aztán a 35.héttől már terhes igazán! a sok pisilés alig kapni levegőt nehéz mozogni! de a világon a legcsodálatosabb dolog:-)
2013. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor úgy látszik (1. vagyok) csak nekem volt olyan mázlim, hogy semmi bajom nem volt. Az elején sem volt tünetem és a végén is tökéletesen éreztem maga, talán soha olyan jól nem éreztem magam fizikailag.
2013. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legjobb dolog a világon azért túlzás, mert sok nőnek van egy csomó egészségügyi problémája ami miatt feküdnie kell, meg görcsöl, vizesedik, magas a vérnyomása és paráztatják állandóan a koraszüléssel meg egyebekkel. Ezek még akkor is megkeserítik a terhességet ha az ember amúgy élvezni akarná meg örül a magzatának (mert édes ahogy mocorog, csuklik, helyezkedik).

De a "jószándékú emberek", akik folyton kéretlenül tapizzák a hasadat, meg bombáznak a szülés- rémtörténetekkel azok sem segítenek sokat, főleg a vége felé :-(

2013. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a saját érzésemet írtam le, pedig az elején nekem is volt vérzésem és feküdnöm is kellett, de így is csodálatos volt.
2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!