Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés lehet a magzatnak...

Milyen érzés lehet a magzatnak, ha kiabálok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű, hogy ijesztő, stresszes élményt nyújt. Pláne, ha már hall is, meg is ijedhet. Persze, attól függ... Ha örömödben kiáltasz fel, lehet, hogy megrezzen, de ugye érzelmileg benned pozitív változások indulnak el, így valószínű, hogy hamar le is nyugszik. Ha mérges vagy, azt is érzi, és azt nem szeretik a babák. Feszültek lesznek tőle.
2013. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

azt gondolja:

-anya fogd már be!

egyébként a hang vezeti a vizet,tompán hallják.

2013. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Saját élmény, nem tény: Én kb a 20-22. hét környékén valahol vitatkoztam jobban össze apjával, annyival nem emeltem meg a hangom, (nem vagyok kiabálós) de utána még órákkal is konkrétan éreztem, hogy ez neki mennyire rossz, és hogy valami... valami nem stimmel bennem! Nagyon rosszul voltam, szúrt-fájt-émelyített. Rettenetes lelkiismeret furdalásom volt, és megfogadtam, hogy többet ilyet nem csinálok!

Viszont mikor pl nagyot nevettem, hangosabban, akkor sosem éreztem, hogy megijedne, vagy baja lenne a hangos dolgokkal, szóval van igazság a hormonális reakciókban szerintem!!!

2013. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!