Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 6hetes terhes és...

Most vagyok 6hetes terhes és alul a hasam fájdogál! Majdnem olyan mensi szerű! Van mikor néha, de van olyan hogy majdnem egész nap. Nem elviselhetetlen hanem kicsit kellemetlen?! Nektek volt ilyen? Vagy lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amit érzel! Nekem mindegyik terhességemnél volt ilyen (napi szinten, az első 3 hónapban)! A magnézium és a pihenés esetleg enyhítheti valamennyire.
2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a pihenés az jó szokott lenni, meg most azt figyeltem meg ha gumis nadrág van rajtam és kicsit szorosabb akkor az miatt is szokott fájni, ha leveszem el is múlik!!! Vannak itt érdekes dolgok!! :D Ki kell tapasztalni mindent!! Még jó, hogy ez az oldal van és tudunk egymásnak segíteni!! :D
2013. jan. 22. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, és kb. a 8. hétig tartott. A hormonok és a méh szalagjainak nyúlása okozza, hiszen a méhed kezd felkészülni a megterhelésre és a majdani növekedésre. A MagneB6 nagyon jó erre a célra, és az orvosok is ezt szokták javasolni. Napi 3x1 elég, de nekem mondta a nődokim, hogy igény szerint 3x2 is lehet, ha nagyon kellemetlen.
2013. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor veszek magneB6-ot!! Említettem a dokinak a dolgot, hogy fáj, de azt mondta, hogy ez most ezzel jár, gyógyszert nem ír, hogy ne ártson a babának!! csak nem értem, hogy akkor ezt a magneB6-ot miért nem mondta!!
2013. jan. 22. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok 15 hetes, nekem is fájdogált, görcsölgetett. Vicces leírni a fájdalom szót, mert nem igazi fájdalom, de én is nagyon megijedtem. Aztán persze mondták, hogy ez természetes. Most, a 13. hét környékén más érzés kezdődött, olyasmi, mintha belülről "kaparásznának", mocorognának. Utána pár héttel, mostanában, igazi izomfájdalom-szerű. Normális, nyúlnak a szalagok, minden kezd átrendeződni.
2013. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy biztos: a magnézium nem gyógyszer, hanem vitamin, és ártani nem tudsz vele! :-)

Első válaszoló

2013. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!