Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ádám Zsolt jó doki?

Ádám Zsolt jó doki?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen jó doki, hiszen megvan a diplomája, de nem hinném hogy az internetezők véleményéből kiindulhatsz. Én konkrétan olyan dokinál voltam akit agyondicsértek és annyira bunkó volt, hogy másodszor vissza se mentem, de másnak tetszett, most egy jó dokim van, de lehet hogy őt más nem bírja. Ez az Ádám doki is ilyen vagy tetszeni fog neked vagy nem. Biztosan járnak hozzá, ha még tagja a kamarának és praxisban van. szerintem nyugodtn menj bárkihez és ha nem szimpatikus, azonnal keress másikat.
2008. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok. Szerintem nagyon rendes és figyelmes. Nagyon sokan járnak hozzá, ezért nekem az egy problémám, az hogy csak annyi időt ad neked, amennyi éppen szükséges. Tehát ha kérdezni akarsz, akkor előtte át kell gondolnod az egészet, hogy gyorsan meg tud kérdezni, és ő gyorsan válaszol. Nem anyagias, mindig a páciensére bízza a dolgot. Laporoszkópiás műtétemet ő végezte, szépen vart, meg sem látszik.

2008. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi az infót!

Úgy hallottam lesz magánrendelője, az hol lesz mikortól és hogyan kell bejelentkezni?


Köszi

2008. jún. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!