Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja dagad (?) a lábam,...

2 napja dagad (?) a lábam, lüktet, talán szúr, de szerintem nem vízes. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Ha vízes lenne,akkor ott maradna az ujjam nyoma,nem??? Úgy érzem,ha beleszúrnék egy tűt megkönnyebbülnék..És érdekes,mert csak ott fáj,ahonnan kezdódnek a lábujjaim,és ráadásul a talpamon.. 30 hetes leszek a héten.
2008. jún. 2. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

igen,ha vizesedik,akkor ha megnyomod,ott marad a heje.

Kérdezz rá a védönödre ö mit mond.

2008. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a lábadat, és utánna az ujjad helyén húzd végig a kezed. Ha érzel bessüppedést vagy látszik is, akkor vizesedik a lábad sajnos. Bár szerintem ha a lábujjaidnál fáj annak más az oka. Nekem hol itt hol ott kezd el fájni valamelyik testrészem..:-(
2008. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!