Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet adni a ctg/nst...

Mennyire lehet adni a ctg/nst eredményre a 38-39 héten?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mi addig nem jutottunk el, a 37. heti nst-n fájásokat mutatott, két nap múlva meg is indult a szülés. Úgyhogy nekünk bejött.
2013. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatott semmit szülés előtt pár órával.:)
2013. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háát, 38-dik héten alig mutatott fájást az nst. azt mondta a doki, jövőhéten találkozunk. Én mondtam neki, higgye el nekem ez nagyon furán fáj. Ez volt reggel 10-kor. Vigyorgott, hogy ne aggódjak. Hazamentem. Megreggeliztem és elfolyt a magzatvíz. 5-kor a babám a kezemben volt. Hát ennyit a ctg-ről. Még annyit, hogy amikor feküdtem és már nem tutdam felállni, lecseszett a szülésznő, hogy ilyen fájásoknál nem kellene elhagyni magam. Mondtam ez nem úgy fáj ahogy a gép mutatja, hisz már volt egy szülésem, tudtam milyen fájadalom a fájdalom. Keserű szájízzel, lenézve otthagyott. 10 perc múlva a kezemben fogtam a fiam. Még a gyerekorvos se ért oda időbe, pedig volt rohanás.
2013. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél este voltam CTG-n, egyszer sem mutatott semmit, mégis mindkétszer meglett a baba másnap reggelre. Az elsővel este 7-kor néztek, 3/4 12-kor jöttek a fájások és reggel 9-re született meg a Lányom. A másodiknál este 6-kor voltam CTG-n, éjjel 2-kor kezdődtek a fájások és reggel fél 7-kor megszületett a Fiam.

Szóval nálam nem jött be. Ja és mindkét babám 38+4re született:o)

2013. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont szülés előtt egy nappal kellett mennem a 39 hetes nst-re akkor már rendszeres tíz-15 perces fájásaim voltak.Kinevettek az asszisztensek meg a doki is mert nem mutatott ki semmit ,másnap éjszaka szültem de közvetlen szülés előtt 1,5 órával sem mutatott ki semmit az nst akkor is ondták nyugodtam aludjak.Meglepődtek mikor"szaladtam"szülni.Úgyhogy annyira ne bízz benne.
2013. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

39+1 hetesen voltam NST-n.Semmi fájást se mutatott a gép.

A dokim is azt mondta,hogy végig kihúzzuk.

Aztán 39+4 szültem. :D

Szerintem nem annyira mérvadó!

2013. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!