Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 mm-es endometrium az 5+4...

9 mm-es endometrium az 5+4 héten nem túl kevés? Volt valakinek ennyi, vagy ennél kevesebb?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-on,és zt mondta az orvos,hogy endometrium vastagsága 9 mm! Gratulált,hogy babát várok,de azt nem mondta,hogy az kevés,vagy jó! A picit látni még nem lehetett,majd 3 hét múlva kell visszamennem! Ilyenkor még használ az E-vitamin?
2013. jan. 14. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látta a petezsákot miből gondolja, hogy terhes vagy? Volt hcg vérvétel vagy valami. 9mm elég kevés és ennyi idősen már látható a petezsák.
2013. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg 7-8 mm-es nyálkahártyán már meg tud tapadni. Azt, hogy ez 5+4-en elég-e, nem tudom, nekem 5 hetesen volt 14 mm.
2013. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 terhességi tesztem lett pozitív! Pénteken voltam nőgyógyásznál,aki első kézi vizsgálat után is megerősített abban,hogy terhesség áll fent! Aztán elküldött laborba vértesztre,és ma kellett visszamennem uh.-ra! Egy másik orvos volt bent,akinek mikor mondtam hogy mennyi idős vagyok,már közölte is,hogy nem fogjuk még látni,mert nagyon korai,ilyenkor még nem lehet! DE!!! Ennek ellenére megcsinálta az uh-ot,amin tényleg nem látni semmit!
2013. jan. 14. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínű később lehetett a peteérésed, ne aggódj, biztos minden renben van!
2013. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát pedig ennyi idősen a petezsákot már látni kéne hüvelyi uh-n és elég vékonyka az endometrium is, persze ettől még lehet baba, de ki kéne zárni a méhenkivülit.
2013. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét 5 napnál 5 mm volt, és terhes voltam/vagyok. Most 24 hetes, és minden rendben volt/van. Úgyhogy nyugi! A doki az endometrium állapotából is következtetni tud a terhességre, mikor még nálam sem látszott petezsák sem, akkor is mondta már, hogy felritkulás van a nyálkahártyában, ami a terhesség egyik legelső látható jele.
2013. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem hüvelyi uh volt,hanem hasi! Lehet azért nem láttuk! Csak dec.18,és 19-én voltunk együtt párommal,és 20-án ugrott fel a hőm,szóval tuti 5+4 hetes vagyok,mert ez a ciklusom 28 napos lett volna! Utolsó,ez nagyon megnyugtató,köszönöm!
2013. jan. 14. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ha hasi volt, akkor nem csodalom hogy nem lattak semmit. Nem is ertem ilyen fiatal terhesseg eseten miert nem csinalnak huvelyit. Nekem pont a 6. heten mult het mar a kis szive is pulzalt, persze huvelyi uh-n, mondjuk akkora petezsakot nehez is lett volna elteveszteni :)
2013. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah, es meg valami, szerintem a 3 het helyett probalj meg visszamenni hamarabb, kb 1-1,5 het mulva, hogy megnyugodj. De lehetoleg olyan helyre, ahol van huvelyi uh. Nem tudom, hova valosi vagy, de en a 3 kulonbozo sztk-ba ahova szeretek menni (ebbol 2 pesti) mindenhol van uh egybol, nem csak napokkal kesobb, es mindenhol huvelyi, marmint ha az indokolt, marpedig a te esetedben az indokolt. Kitartas es nyugalom!
2013. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2013. jan. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!