Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is szokott úgy mozogni...

Nektek is szokott úgy mozogni a hasatok mintha azt látnátok, hogy a baba lélegzik?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan mozgást szoktam látni a hasamon mintha lélegzés lenne :) Általában csuklás előtt és közben szokott így mozogni. Mit csinálhat ilyenkor a pici? :)
2013. jan. 15. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent csinálhat, de légzést biztosan nem :) Valószínűleg nagyobb felülettel (hát, popsi, fej) fordul a pocak fala felé, és így a mozgások kívülről nézve elnagyolódnak.
2013. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam ilyet, szintén csuklás előtt. Mondtam is a férjemnek párszor, hogy mindjárt csuklani fog, figyelje meg :)

És szerintem teljesen logikusnak tűnik, hogy légzés, mert azért csuklanak, mert a légzőmozgást gyakorolják, és leszippantják a magzatvizet...szóval szerintem az :)))

2013. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első, gondoltam, hogy nem lélegzik! :) Azt írtam, hogy olyan a mozgása.

Kedves második! :) Ezt nem is tudtam, hogy gyakorolja odabenn a mozgást! Pedig sokat olvasok, de amint látszik nem eleget. Akkor lehet, hogy tényleg az miatt van. De jó!

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 16. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen szokott,én is tapasztaltam ilyet,és csuklás követte. :)


5 gyermekes

2013. jan. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen,de szerintem az a szívdobogása lehet,jobban oda símul és így látjuk.szerintem.....


31 hkm

2013. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívdobogás? :D Szerintem az sokkal gyorsabb lenne a babánál. Meg egy embernek max. a nyakán lehet látni egy kis pulzálást. A szívdobogását nem lehet testen látni. Ezt tuti kizártnak tartom.
2013. jan. 16. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:

A Szívdobogást én is kizárnám...

2. voltam

2013. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor tévedtem bocsi,de ezért nem kell kiröhögni
2013. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért mert küldtem egy vigyorgó fejet, az nem jelenti azt, hogy röhögök :)
2013. jan. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!