Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt ilyenkor még valaki?...

Van itt ilyenkor még valaki? Bepánikoltam, most fürödtem és észrevettem, hogy a cicimen lett egy új anyajegy!

Figyelt kérdés
Tuti tegnap nem volt még ott! Kb. 1 mm, nem nagy. Pánik rohamom lett, 31 hetes vagyok. Az eddig meglévőket láttam, hogy eddig sötétebbek lettek, de új az most jött először. Nagyon megijedtem!
2013. jan. 15. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. már tették fel a kérdést, itt találsz rá választ is, és ne izgulj! :)
2013. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg ezt találtam.

[link]

Itt is azt írják hogy szaporodhatnak az anyajegyek, úgyhogy nyugi, ez biztos nem baj. :)

2013. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 1-2, mi megnőtt a terhesség alatt, újakról nem tudok, de az is lehet, hogy vannak.

De szülést követően én leszedettem a bőrgyógyászommal (slég szerecsétlen helyen is volt, meg én már soktól megszabadultam előtte is), és ő kérdés nélkül mondta, hogy ezek most nőttek meg, ugye? És kérdezte, hogy újak nem lettek-e, mert az is gyakori, de semmi rosszat nem jelent.

Annyiról van csak szó, hogy olyan sok növekedési hormon van ilyenkor a szervezetben, hogy ezek is óhatatlanul növekedésnek indulhatnak!

Úgyhogy ezen ne idegesítsd magad! :)

Jó babavárást!

2013. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sima, hanem mint egy kis kinövés....érzem ahogy végig húzom a kezem a cicimen.
2013. jan. 15. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg a bimbóudvaromon lett egy sötétebb kis folt. De miért pánikoltál be? Az csak egy anyajegy :)
2013. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!