Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy még ma megszülök?...

Lehet, hogy még ma megszülök? Bepánikoltam a férjem dolgozik egyedül vagyok itthon. Első babát várjuk.

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok, ma reggel elment a nyákdugó, 1óra múlva bepisiltem, legalábbis remélem nem a magzat víz volt. Nem tudtam visszatartani.Időnként bekeményedik hasam, de nem rendszeres. semmi más tünetem nincs. a baba mocorog.
2012. szept. 26. 13:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem ma lesz a szülésed napja. A nyákdugó után én még vígan elvoltam, 4 héttel utána szültem, de akkor is indították. Ne aggódj.
2012. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Meny el orvoshoz majd ő megmondja.
2012. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szia!Hát ha tényleg a nyákdugód ment el és valószínűleg a magzat vized,akkor nyomás a korház!Én is órákkal a víz elmenetele után mentem be és jól lecseszett a doki,mert ha elmegy a víz,már fertőzésveszélynek van kitéve a baba.Tényleg nem megijeszteni akarlak!Remélem nem lesz semmi gond!
2012. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az a gyanúm,ha bepisiltél és nem bírtad viszatartani, az a magzatvized volt. Hívd fel első körben a dokidat, mert ő tudja mit kell tenni, majd hívd fel a férjedet is,h akárhol is van, jöjjön hazafelé. Ált. magzatvízelfolyásnál nem kell rohanni befelé, de azért szépen lassan menjetek be.

2012. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk épp vizsgálaton és azt mondta, hogy bármikor jöhet a baba, mert nyitva van a méhszáj is, és ma reggel felhívtam, hogy elment a nyákdugó, erre azt mondta hogy várható volt figyelgessem magam. ha elkezdődnek a fájások azonnal induljunk hozzá. De biztosan megfogom érezni ha szülnöm kell?
2012. szept. 26. 14:00
 6/30 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz csak ugy nem "pisil be" az ember!!!!Szerintem az magzatviz volt,ne szorakozz nehogy baj legyen én sem akartam bemenni és lett egy oxigén hiánnyal született gyermekem hála isten makk egészséges de nagyon megszenvedtem érte 1 év torna stb.....egy vizsgálatot megér ha nem a baba jön ugysem tartanak ott!!sok sikert neked!!életed legszebb pillanatai elött álsz!!!
2012. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Na, nekem a nyákdugó után 12 órával a magzatvíz is elment, pont úgy, ahogy írtad, nem tudtam, hogy bepisiltem-e, vagy a magzatvíz. Az volt. Nemsokra rá szültem.
2012. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Szia!


HA egy órán belül nem tud a férjed hazaérni akkor hívj ismerőst, rokont, barátot, taxit vagy a kár mentőt.

Szerintem sem bepisiltél...

3x szültem de a pisit vissza lehet atrtani, a magzatvizet nem.

MAx. azt mondját, hogy semmi gond nincs, és hazamész de ha a magzatvíz volt akkor nagy a fertőzésveszély.


Nyugi, szervezkedj!

DObálj össze egy kis csomagot, ha még nincs kész a kórházi batyud!

2012. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd fel a férjed hogy jöjjön haza és menjetek be a kórházba.Ha elfolyt a magzatvíz akkor már nem játék.
2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Meny kórházba egyedül a férjed majd beér a kórházba. A gyerek fontosabb mint, hogy most a férjed veled legyen. Jobb ott várni, az biztonságosabb mint otthon egyedül.
2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!