Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy még ma megszülök?...

Lehet, hogy még ma megszülök? Bepánikoltam a férjem dolgozik egyedül vagyok itthon. Első babát várjuk.

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok, ma reggel elment a nyákdugó, 1óra múlva bepisiltem, legalábbis remélem nem a magzat víz volt. Nem tudtam visszatartani.Időnként bekeményedik hasam, de nem rendszeres. semmi más tünetem nincs. a baba mocorog.
2012. szept. 26. 13:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
inkább nézesd meg magatokkal orvossal minthogy késő legyen! Felhívod a férjed lehet mire te beérsz a kórházba már ő is ott lesz! A baba legyen az első!!!!
2012. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt.
2012. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
????
2012. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
írj majd!
2012. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Írj majd..
2012. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Várunk vissza! :)
2012. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 csak1csajszi ***** válasza:
Írj,hogy mi volt:)
2012. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mi lehet veled? Remelem minden rendben? Irj majd!!!
2012. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt 4 nappal elkezdett szivárogni a magzatvizem. Mindig naponta 2x eláztatott egy bugyit. Én tudtam,h nem bepisiltem, mert sokszor éreztem is,h. folyik a hüvelyemből. A nyákdugóm is elment, nem voltam benne biztos,h. magzatvíz, vagy csak bő folyás. Mikor mondtam a dokimnak, és megvizsgált, azt mondta,h. szerinte nem a víz, mert most nem folyik. Ez egy keddi nap volt. Továbbra is folydogált a vizem, mikor egy csütörtöki napon újra megvizsgált a doki, egy újabb adag víz folyt ki belőlem. Akkor már ő is azt mondta,h. még aznap megszülünk. A babám feje szelepszerűen zárta, nyitotta a víz "kijáratát", ezért volt az,h. nem mindig folyt a magzatvíz. Ezalatt a 4 nap alatt, egyszer sem volt fájásom, még csak jóslóm sem. Úgy kellett beindítani méhszájtágítóval, ill. oxitocinnal a szülést.

Egészséges fiút szültem 38 hét 4 napra, viszont az életét antibiotikummal kezdte a fertőzés veszély miatt.

Most 31hkm.

2012. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok. ma engedtek haza a kórházból bent tartottak megfigyelésen.

Nem a magzat víz folyt el, viszont 2 ujjnyira nyitva van a méhszáj.A leleteim jók lettek, de a jelek arra utalnak, hogy bármikor megszülhetek.

A főorvos úr azzal a feltétellel engedett haza, hogyha bármi jelet érzek a szülésre, azonnal induljunk a kórházba még akkor is, ha megint téves riasztás lesz.

Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok! Minden jót kívánok nektek! :)

2012. szept. 29. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!