Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem hogy terhes vagyok.....

Nem érzem hogy terhes vagyok.. Még sex után sem. Ez normális?

Figyelt kérdés
12 hetes babás vagyok.és a tüneteim apránként elmultak,már csak a melleim fájnak.és nem érzem magamon hogy terhes lennék.még együttlét után sem.késbb fogom érezni?
2008. jún. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy fogod, majd amikor megmozdul meg látod hogy növekszik a pocid. Addig meg örülj, hogy nincsenek tüneteid, se rosszulléteid.
2008. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szió!Nekem is 11 hetes terhessen elmultak a tüneteim.Azóta tök jól vagyok:)Csak kifáradok hamar,én sem érzem terhessnek magamat.Szóval neagódj,általába igy szokott lenni!19 hetes kismami
2008. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sziasztok.koszonom a válaszokat.
2008. jún. 1. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nincsenek rosszulléteid!

Ha már érzed majd a mozgását, akkor érezni fogod, hogy terhes vagy!

2008. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
örülj neki!Majd 30hét után!Én már kezdem bálnásan érezni magamat,dagadnak a lábaim pedig sosem volt ilyen,alig bírok feküdni sokszor ülnni állni,pedig mindent bevetek,nem bírok annyit enni és mégis majd szét szakad a pocim úgy feszül meg viszket hiába olajozom serényen jah és a lelkem úgy rá tud feküdni a rekeszizmomra,hogy alig kapok levegőt.Szval könnyebb véget kívámok majd neked,de nekem sem volt semmi gondom egészen eddig.Most a kádból is nehéz kiszállni-de már nem sok van és már nagyon várom mikor lesz itt a kicsi fiam:))gratula a babádhoz és ne aggódj élvezd a szabadságodat egyenlőre!34hetes kismama
2008. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!