Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mikor ajánlatos...

Abortusz után mikor ajánlatos kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az abortuszom sajnos,de viszont február elején már el kéne utaznom külföldre dolgozni. Vajon megoldható vagy inkább hagyjam ki?

#abotrusz
2013. jan. 8. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Már másnap dolgozhatsz. Az hogy itthon vagy külföldön az lényegtelen.
2013. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy műtét. Pár nap alatt rendbe jössz fizikailag, csak a lelki része nem olyan egyértelmű...Szóval, ha minden jól megy fizikai akadálya nem lesz.
2013. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak ha esetleg probléme adódna vagy nem ugy alakul utána a felépülés(testileg) mint ahogy terveztem akkor mégis csak biztosabb inkább itthon maradni minthogy külföldön orvoshoz fordulni nem?

Vagy túlparázom?

2013. jan. 8. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ab.után egy ideig nem szabad emelgetni...szal azt kerüld amennyire tudod.
2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondható annyira fizikai munkának.
2013. jan. 8. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlértékeled a dolgot. Vagyis a műtét részét. Fizikailag kb. észre sem fogod venni, hogy történt veled valami. Ez így most hülyén hangzik, de így van. Nekem missed ab-om volt, ami a műtét jellegét tekintve ugyanaz mint az abortusz. Műtét után 1,5 órával már hozták a zárójelentésem, mehettem is haza. Otthon egyből elláttam a feladataimat, mint bármikor máskor, emelgettem a 1,5 éves kisfiam, stb. Nem is fájt már akkor, nem volt semmi bajom.

Kicsi az esélye, hogy probléma adódik, és olyan, ami nem derül ki 2-3 héten belül. Szóval nyugodtan menj csak.

2013. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!