Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni? A többi lent.

Van okom aggódni? A többi lent.

Figyelt kérdés

22+4 hetes vagyok,és már fél órája nagyon elkezdtem görcsölni,olyan érzésem van,hogy mindjárt megjön a menzeszem.Nem vérzek egy picit sem,csak görcsölök nagyon.Vettem be egy Magnerotot kb negyed órája,de még nem hat semmit.Fáj a hátam is,meg a medence csontom is elkezdett,eddig nem fájt.Meg érzem,hogy van egy kicsi folyásom,de a bugyimon nincs semmi.

Van okom aggódni??Nagyon félek,hogy idő előtt megszülök :( Már karácsonykor is sokat görcsöltem,akkor is marék számra vettem be a Magnerotot,de akkor nem fájt ennyire a hátam és akkor egyáltalán nem fájt a medence csontom.


2013. jan. 5. 19:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

A párommal bementem a kórházba,és minden rendben van,nem szivárog a m.víz és teljesen zárva vagyok,ez a doki megnézte végre!!!

A babával is minden rendben volt az Uh-on!!Viszont sokat kell pihennem,kímélni kell magam,a leletemre az van írva,hogy veszélyeztetett vagyok.De a lényeg,hogy minden rendben van,és napi 3x1 szem magnerotot kell szednem.És ha legközelebb jelentkezik megint a görcs és nem múlik,akkor azonnal kórház.

Mindenkinek köszönöm a tanácsát és az aggódását!! :)

2013. jan. 6. 21:23
 22/23 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben vagytok:)Minden jót nektek.
2013. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :)
2013. jan. 7. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!