Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni? A többi lent.

Van okom aggódni? A többi lent.

Figyelt kérdés

22+4 hetes vagyok,és már fél órája nagyon elkezdtem görcsölni,olyan érzésem van,hogy mindjárt megjön a menzeszem.Nem vérzek egy picit sem,csak görcsölök nagyon.Vettem be egy Magnerotot kb negyed órája,de még nem hat semmit.Fáj a hátam is,meg a medence csontom is elkezdett,eddig nem fájt.Meg érzem,hogy van egy kicsi folyásom,de a bugyimon nincs semmi.

Van okom aggódni??Nagyon félek,hogy idő előtt megszülök :( Már karácsonykor is sokat görcsöltem,akkor is marék számra vettem be a Magnerotot,de akkor nem fájt ennyire a hátam és akkor egyáltalán nem fájt a medence csontom.


2013. jan. 5. 19:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ki hívta a párom az ügyeletet.Nem küldött be még a kórházba a dokinő,de azt mondta,hogy ha éjszaka rosszabbodna az állapotom,vagy hirtelen a semmiből jönnének a görcsök,akkor azonnal hívjuk ki megint és akkor beküld.Kicsit van enyhe folyásom is,félek,hogy nehogy a magzatvíz legyen. :( Bár a dokinő nézetett velem szivárgást,mondta,hogy tegyek egy papírt a hüvely bemenethez és várjunk egy kicsit..meg is tettem,és kérdezte,hogy van-e a papíron egy csepp folyadék is.Nem volt,de én akkor is érzek egy kis folyást,mint mikor pisilés után a maradék vizelet kifolyik. :( Hát jó éjszakám lesz,nem fogok tudni aludni,az tuti.De már legalább egy kicsit megnyugodtam,és már nem görcsölök annyira.De azért folyamatosan fogom nézni ezt a papíros témát.

Mindenkinek köszönöm a segítségét és a tanácsát!!!

2013. jan. 5. 21:53
 12/23 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Miu volt az éjjel?
2013. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 22 hetes terhesen minden előjel nélkül valami langyos pici szivárgást éreztem. Rögtön bementünk az ügyeletre, megállapították kinyílt a méhszáj 3 újnyira, a baba lába már a hüvelybe volt, aztán volt némi vérzés, hiába mozgott azt mondták a terhesség befejeződött. Meg kellett szülni. Kisfiú volt, egészséges. A boncolásból kiderült hogy egy fertőzés okozott ekkora tragédiát. Ezért mondom hogy UH!!!!!és minél előbb doki, mert nekem is azt mondták hogy ágynyugalom, magnézium, ha nem megyünk be, otthon szülök meg...
2013. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom utolsó. Azért nagyon durva, hogy meg sem próbálták menteni:(


22hkm.

2013. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem lehetett megmenteni, elfolyt a magzatvíz, eltűnt a buroksapka, megindult a szülés...ezen már nincs mit menteni. Megelőzni lehetett volna, ha akkor mikor előtte 2 héttel bementem hogy folyásom van és baci a vizeletbe ha akkor kezelnek, nincs ez, de azt mondták ez természetes...azóta új dokit váltottam, és remélem hamarosan megint babát fogok várni

Ezért is mondtam a kérdezőnek, hogy menjen be a kórházba, csináljanak UH-ot, méhszájvizsgálatot, mert ő még tehet valamit a piciért

2013. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mielőbbi babásodást kívánok neked. Nagyon szomorú a történeted:(

Egyébként én is a fertőzésektől rettegek, megpróbálom őket elkerülni.

2013. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm:) Nagyon vigyázzatok a kicsikre, és ne hagyjátok magatokat lerázni azzal, hogy ez természetes!

Most az új dokim azt mondta, hogy ha babát várok, ő sűrűbben fogja nézni a méhszájat, ha kell összevarrja, és a fertőzéseket is. Remélem most majd minden rendbe lesz. Mert már volt egy 8 hetes vetélésem is a 22 hetes előtt.

Köszönöm a jókívánságokat:)

2013. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

A görcsölés még tegnap este 23 órakor elmúlt és már a folyást sem érzem.Most is kb fél órája megnéztem,hogy nem-e szivárog a víz,tettem a hüvelyemhez egy papírt,de nem volt rajta semmi sem.

De lehet,hogy felhívom a védőnőt és megkérdezem,hogy mit csináljak,hogy bemenjek-e ma a párommal a kórházba megnézetni,hogy tényleg nem-e szivárog.

2013. jan. 6. 11:55
 19/23 anonim ***** válasza:
Örülök kérdező, hogy rendben vagy. Azért egy méhszájvizsgálatot követelj ki magadnak.
2013. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjetek be a kórházba!!
2013. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!