Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelent valamit, ha nem vizesed...

Jelent valamit, ha nem vizesedek egész terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert én 32hetes vagyok,és eddig még semmi,de hát ez még ugye nem jelent semmit :S
2008. máj. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon van. De a vizesedés az utolsó 3-4 hétben "természetes", de sose jó, szóval ne akard! Én vizesedek és alig tudom levinni. Sokszor olyan mintha szét akarna pukkanni a lábam feje. Főleg a melegben hajlamosak vagyunk rá. Talán akik télen csinálják végig a végét. De nem tudni.

37 hetes kismama

2008. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, jelent.

Azt, h mazlista vagy :D

2008. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy jelent valamit, általában a terhesség vége felé jön elő, de sajna vannnak olyanok, akik hajlamosabbak rá, azoknál jóval előbb jeletkezik.
2008. máj. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szemetek,nem is igy tettem fel a kérdést hogy JELENT E VALAMIT:S hanem hogy van-e olyan akinek nincs egészen végig vizesedése?
2008. máj. 31. 07:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kommentet nem értem. Te úgy kezdted a kérdést, hogy "Jelent valamit..." Hát erre szerintem választ kaptál.
2008. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a kérdező kérdését gondolom a moderátorok átfogalmazták,erre utal a kommentje...

örülj neki,h nem vizesedsz,nekem pár napja a lábfejem szokott vizesedni....

31 hetes

2008. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 35. hétig én sem vizesedtem. Azóta estére a lábfejem és a bokám akkora, mint az elefánt lába. Reggelre szerencsére lejjebb megy.

A meleg sem tesz jót.

Örülj neki, hogy nincs ilyen panaszod, de 8 hét még sok idő.

37 hetes kismama

2008. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök is nem azzal van gond!Csak érdekeltek a tapasztalatok,és igen a kérdésem átfogalmazták ami álltal semmi értelme nem lett,de azért köszi a válaszokat.
2008. máj. 31. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!