Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Mit jelenthet...

35 hetes vagyok. Mit jelenthet az hogy a lepény a szokottnál vmivel vastagabb,77 mm a legnagyobb átméröje? Kicsit aggódok!

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is vastagabb volt, és elülső, de nem emlékszem már mekkora pontosan, mert 5 hónapja szültem. Szülés közben derült ki, hogy ikreink lettek volna, de az egyik embrió 4-5 hetesen felszívódott, mivel 6 hetesen mentem először orvoshoz, így a doki már nem láthatta. Az érdekes az, hogy a méhlepény nem szívódott fel, hanem rákapcsolódott a kislányomra, így két, szinte egybenőtt lepény táplálta. Utólag nem csodálkozom, hogy a 42. hétig bent csücsült...:-)Lehet nálad is ez van, de nem biztos. Ne aggógj, szerintem semmilyen problémát nem okoz.
2008. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!