Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten nagyon aktív volt...

Múlt héten nagyon aktív volt a babám. A héten viszont csak motoszkált odabent és a nap legnagyobb részében alszik. Normális ez?

Figyelt kérdés

Nem rúg erőset csak érzem hogy tesz-vesz odabent gyengéden.Nálatok volt ilyen ? Mitől lehet ez?

21+3 hetes km


2011. febr. 16. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen időszakok!

Lehet a frontok megtették a hatásukat,a kisfiam napok óta nagyon jókat alszik! :)


1 hónapos kisfiú anyukája

2011. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ilyenkor ez teljesen normális. Még nem olyan nagy a baba, ha a háta van kifelé, akkor befelé boxol, és azt nem érzed annyira. :)

Meg ez a kettős front is kihat rájuk.

Tegnap már lementem védőnőhöz, hogy hallgassuk meg, mi folyik odabent, úgy belassult a lánykám, de megnyugtatott, hogy minden oké, ilyenkor ez természetes.

Ha nagyon izgulsz, menj le te is, ha tudsz, és hallgatózz be hozzá!

Boldog baba várást!

35+2 hkm

2011. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám pont fordítva van most. Eddig minden délelőtt aludt, egy-egy kopogásig jelentkezett, hogy köszi, jól van, hagyjam békén.

A héten, ahogy felkelek, ő is fenn van, pakol, forog, mozog, éppen csak nem ugrál. :)

Biztos front van, vagy nagyobb fejlődési szakaszban vagytok, nekem olyankor lelassult kicsit. Beindul újra, ne félj. :)

2011. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan a front. A kislányom a délelőtti NST-n úgy aludt, hogy a szülésznőmmel ketten is alig tudtuk felébreszteni. Ezt már csinálja pár napja, hogy nem akar reagálni. De pl. tegnap este úgy beindult, már azon izgultam, megrepeszti a burkot, mert erőseket, és fájdalmasakat rúgott. De mégis úgy döntött, hogy még marad. :)

39 hetes kismama

2011. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! sztem is a front, 30 hetes vagyok, és van olyan nap amikor egésznap ficánkol a fiúcska, 2napig most szinte csak aludt, ma újra aktív.
2011. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap este óta nekem is kevesebbet mozog. Sőt csak néha néha egy picit. Amúgy meg nagyon aktív. 31+5 hetes vagyok.
2011. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!