Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok. Nem...

7hetes terhes vagyok. Nem lesz késő 1 hónap múlva?

Figyelt kérdés
Másodikat várom. Tegnap voltm UH-n. A dokim 1hó múlvára hívott vissza, akkor adja majd a papírt amivel mehetek a védőnőhöz. nem késő ez? a kisfiammal már a 9héten meg volt a kiskönyvem, az első vérvételek..stb. Minden rendben van a babával, szép nagy is (10mm), csak 11hetes leszek addigra!
2008. máj. 30. 07:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a 16 hetes AFP-vel voltam először vérvételen és laborban, és úgy érzem semmiről nem maradtam le.
2008. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én 13 hetesen mentem a védőnőhöz először az ultrahangos papírokkal.Akkor adta oda a kiskönyvet is.Nem lett belőle semmi gond,mivel a vizsgálatok úgyis utána lesznek.

Boldog babavárást.

2008. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! A harmadik babánkat várjuk. A fiammal kb 10 hetesen , a lányommal kb 12 hetesen mentem védőnőhöz a kiskönyvért. Most pedig 15 hetes vagyok és levették a vért az AFP-hez meg a hepatitiszhez, aminek 2 hét múlva lesz eredménye és majd akkor megyek csak a védőnőhöz a kiskönyvért. A dokim így megkimélt néhány felesleges vérvételtől. A dokim a kiskönyvbe sem szokott beleírni, mert ő a szülésnél kiállít egy igazolást, hogy 4 alkalommal megjentem nála, ami a juttatások igénybevételéhez szükséges.

A dokimtól egyszer megkérdeztem, hogy mikortól biztos, hogy szülünk? Azt mondta, hogy az AFP eredménye után már 90%.

A legjobbakat!

2008. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pontosan a jogosultságok miatt aggódom egy picit én is. Annyira emlékszem, hogy min 4szer kell megjelenni, feltéve ha 2006 óta nem változott túl sokat a rendszer. Azt hiszem hétfőn felhívom a védőnömet és megkérdezem az ő véleményét is. Max meg lesz a kiskönyvem még is mire újra dokihoz jutok.

nagyon köszönöm mindekinek a segítséget!

2008. máj. 30. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!