Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok. Nem...

7hetes terhes vagyok. Nem lesz késő 1 hónap múlva?

Figyelt kérdés
Másodikat várom. Tegnap voltm UH-n. A dokim 1hó múlvára hívott vissza, akkor adja majd a papírt amivel mehetek a védőnőhöz. nem késő ez? a kisfiammal már a 9héten meg volt a kiskönyvem, az első vérvételek..stb. Minden rendben van a babával, szép nagy is (10mm), csak 11hetes leszek addigra!
2008. máj. 30. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eloszor en is 9 hetesen voltam es nem adtak akkor meg,hanem a masodszor 13 hetesen.Ugyhogy szerintem csak nem keso..
2008. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én magamtól kerestem fel a védőnőt szintén a 7. héten ! Ő utalt be vérvételre is és adta a kiskönyvet! Ha megvannak az eredmények akkor menj el a dokidhoz !! 12.heti UH-ra meg mindenképp menned kell !
2008. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem , amiket eddig kaptál a dokitól azokkal a papírokkal menj a védőnőhöz ! Ő számolja ki pontosan hány hetes vagy !
2008. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak egy Uh eredményem van, amin látszik a bab, le is van írva. A becsült kora is 7 hetes és 1napos. Annó én a dokitól kaptam a beutalókat vérvételre,igaz azóta elköltöztünk lehet,hogy kerületenként más a terhesgondozás?
2008. máj. 30. 08:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az első ultrahang eredménnyel mentem a védőnőhöz, amin rajta volt, hogy 1 élő embrió. Ennyi elég vol a kiskönyv kiállításához.
2008. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 12.hétig nem késő elmenni. Én is a 12.héten voltam a dokimnál (a dokim szabin volt karácsonytól szilveszterig), megkaptam a papírt, meg az első beutalókat vérvételre, stb. A védőnőm kedves volt, egy szóval sem mondta, hogy későn jöttem volna.
2008. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért hívott a 11. hétre, mert biztos minden rendben van amit eddig láthat és akkor majd beutal a 12 hetes uh-ra. Ne izgulj, csak nem jó ugye várni, de nem késel le semmiről.Vérvétel meg utána lesz , legalábbis nekem.
2008. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a 11. héten voltam védőnőnél. De ha az uh eredményen rajta van hogy élő embrió, akkor az is elég a védőnőnek! Gratulálok a babához!
2008. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen voltam az orvosnál. Ami papírt adott azon rajta volt h élő embrio én még az nap mentem a védőnőhöz és kiállította a kiskönyvet.
2008. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem késő, csak arra figyelj, hogy még az első harmadban elmenj terhesgondozásra, mert különben nem leszel jogosult valamelyik támogatásra a szülés után.


[link]


Üdv. Boldog babavárást.

2008. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!