Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már elszúrtam, inkább menjek...

Már elszúrtam, inkább menjek el a műtétre? (hétfőn lenne, de nagyon nem akarok! )

Figyelt kérdés
A 12. hétben vagyok, mivel az apja nem akarta a kicsit, eddig úgy állt a dolog, hogy el fogjuk vetetni. Azonban közben megszerettem az apróságot, és szeretném megtartani. Mi baj lehet a picinek belőle, hogy eddig - úgyis mindegy alapon - éltem, mint aki nem várandós? (10. hétig cigiztem, elmentem bulizni, nem szedtem vitaminokat, stb).
2008. máj. 29. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon jól döntesz ha megtartod. Hidd el, ha érzi hogy szereted nem lesz semmi baj. Most állj rá a vitaminokra , fogd vissza a cigit, élj nyugodtan és vár. Nem hinném hogy csináltál gondot neki, nehogy elvetesd, ha nem akarsz műtétet!!! CSomo vizsgálat lesz amin elmondják mi legyen , mit szedj vitamint stb. Egyél sok gyumit, magnéziumot, folsavat, ha van pénzed rá elevit, gravida .. de azt kérdezd meg a dokitól van e rá szükséged.. Sok boldogságot!!!
2008. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lányok :) Jól esnek a bátorító válaszok!
2008. máj. 30. 10:07
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem még "jóvá" teheted:) Sok gyümi, vitamin, sok víz! És hát egészséges életmód!!! A te döntésed! De volt egy ismim, aki a 12. héten vetette el nem is olyan rég(!) a bébit, és azt már csak darabokba tudták neki leszívatni, még elképzelni is szörnyű... Én meg pont akkor voltam úgy, hogy nem akart összejönni a bébi. Borzasztó érzés volt nekem is. Úgy dönts, ahogy jónak látod! Tudod nagyon sokan szeretnének bébit és sajna nem jön össze, igaz biztosan nehéz lesz azért egyedül felnevelni!


Kívánom, hogy a lehető legjobban dönts ez ügyben!

7+4 napos kismama

2008. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia! Istenem, dehogy szúrtad el! Én is cigiztem a 6. hétig (akkor vettem észre, hogy kisbabám lesz), de ahogy megtudtam, letettem. A baba a Te szervezetedből szívta az ásványi anyagokat, vataminokat, nem hiszem, hogy bármi baja is lett. Most aztán figyelj oda az egészséges táplálkozásra, szedj magzatvédő vitamint (ahogy az orvosod ajánlja). Most kell menned a 12. heti UH-ra is, ott majd meglátod, milyen szép babaformájú már az apróság. Úgyhogy szerintem se menj semmiképp műtétre! Ennyi szeretetet nem fogsz soha senkitől kapni, mint a gyermekedtől, hidd el, nem fogod megbánni. Biztos a családod, barátaid mellédállnak majd! Ott van a kérdésedben is, hogy nagyon nem akarod elvetetni. Csak ez számítson. Szerintem, akiben már kis mértékben is megfogalmazódik, hogy megtartsa, nem szabad elvetetnie, mert nehezen fog túljutni rajta.

Sok boldogságot kívánok Neked!

2008. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor szúrod el, ha héfőn elmész, és nem tartod meg.

Ne tedd.

Ha az életviteled eddig bírta, akkor az azt jelenti, hogy megakar születni, és veled akkar lenni.


Szeresd, és neveld fel, örülj a picinek.

2008. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én "besikerült" gyereke vagyok a szüleimnek, szóval abszolút nem számítottak rám, anya még csak 18 éves volt, ráadásul cigizett a terhesség során végig...

Most itt vagyok 22 évesen, hála az égnek ritkán vagyok beteg, külsőleg nincs semmi bajom a cigiől, és szellemileg sem, júniusban diplomázok :D

Anya pedig nagyon büszke lesz rám...


Szóval a "viselt dolgaid" miatt ne aggódj, inkább vigyázz nagyon magatokra. Később biztos rájssz, hogy így volt helyes:D


Sok boldogságot Nektek

2008. máj. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Írj, hogy hogy alakult!
2008. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekünk váratlanul jött a baba,bár már beszéltünk róla,és ugy megijedtem,hogy én is meg akartam szakitattni a terhességet.nekem a szüleim a gázosak,16.hetben vagyok,de még nem tudnak róla.a páromrol sem tudják,hogy még együtt vagyunk(annyira fáj nekik,hogy szegény ö és a családja,hogy tavaly in kább azt hazudtam szakitottunk,nem birtam hallgatni öket),ugyhogy elég lesz a bajom,ha eljön az ideje...de én mégis megtartottam,nem birtam elmenni a mütétre.és szerintem nem fogom megbánni,ha kitagadnak akkor sem.ja,és én csak 21éves vagyok.sok sikert:)
2008. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!