Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már elszúrtam, inkább menjek...

Már elszúrtam, inkább menjek el a műtétre? (hétfőn lenne, de nagyon nem akarok! )

Figyelt kérdés
A 12. hétben vagyok, mivel az apja nem akarta a kicsit, eddig úgy állt a dolog, hogy el fogjuk vetetni. Azonban közben megszerettem az apróságot, és szeretném megtartani. Mi baj lehet a picinek belőle, hogy eddig - úgyis mindegy alapon - éltem, mint aki nem várandós? (10. hétig cigiztem, elmentem bulizni, nem szedtem vitaminokat, stb).
2008. máj. 29. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem szurtad el, az elejen a mindent vagy semmit erv ervenyesul.

Ha megtartod es innentol egeszsegesen elsz, rendben lesz.

De mas kerdes, h tenyleg tudod-e egyedul vallalni, sok erot kivanok a donteshez!

2008. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jól döntesz, ha megtartod. Nem fogod megbánni, hidd el.
2008. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
szia,én láttam a discoveryn egy kisfilmet!abban volt,hogy 12hetesen a baba már érez fájdalmat,és némán sír ha abortusz van!szörnyű volt!aszerint dönts amit a szived diktál!
2008. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szúrtad el! Az utolsó pillanatban is változtathatsz a döntéseden:)Szerintem jól döntöttél! Vigyázz magatokra! Pusz!
2008. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, akkor ne vetesd el! Biztos ott lesznek a szüleid melletted.. meg majd találsz egy olyan férfit, aki gyerekkel együtt is fog szeretni. Ha ezentúl nem gyújtasz rá, és készülsz a baba fogadására, akkor nem lesz semmi baj!
2008. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok én is nagyon megijedtem, el akartam vetetni. De nem bántam meg, hogy maradt, sőt!!!

Szóval most 3 hónapos és imádom! Ha már most szereted tartsd meg, egyedül is jó lesz minden! Sok kitartást és mindenképp maradjon a baba!

2008. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon akartam a gyerekemet, aki most ötödik hónapos és nagyon nagyon megszenvedtünk érte, de nem gondolom, hogy minden áron meg kell szülni egy gyereket. Ezt bővebben kifejthetném, de nem teszem, arra kevés ez a hely. Ha a lehetőségek adottak és már most ennyire ragaszkodsz hozzá akkor szüld meg! Egyébként nem gondolom, hogy bármi baja lenne a picinek, de ezt a további vizsgálatok is biztosan alátámasztják. Gondold át és biztosan jól döntesz majd! Minden jót kívánok!
2008. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagy gondot még csak nem csináltál, ne aggódj! Az pedig a legjobb döntés, hogy mégis megtartod a picit. Egy életre bánnád, ha most elvetetnéd. A világon a legcsodásabb dolog, ha egy pici élet növekszik a szíved alatt.

Az egyik barátnőmet elhagyta a pasija, mégis megtartotta a babát, most a világ legédesebb kislányát neveli és egy percre se bánta meg! Unokatesóm házasságban szült két gyereket, elváltak, már van barátja, aki el tudja fogadni a gyerekeket. Mindenre van megoldás, lehetőség, lesz még férfi, aki gyerekkel is szeretni fog. Egy valamit nem változtathatsz meg soha: ha megölöd a babádat. Mert utána hiába bánod.

De biztos vagyok benne, hogy nagyon boldog anyuka leszel!

2008. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha most leteszed a cigarettát, még nem késő. Én 11 hetes terhes voltam, mikor megtudtam, hogy babám lesz. Addig éjjel-nappal dolgoztam, napi két doboz cigit szívtam. Azonnal letettem a cigit és elkezdtem vitaminokat szedni, és most van egy gyönyörű 4 hónapos kislányom, aki egészséges és semmi baja.

Ha szeretnéd a babát tartsd meg, mert egy életre megbánod, ha nem a te döntésed, hanem a párodé volt. Egy kapcsolat is rámehet. És még az is lehet, hogy a párod is megbánja. A barátnőmék azért szakítottak, mert a barátnőm elvetette a babát, és párja közben meggondolta magát és barátnőmet hibáztatta az egészért.

2008. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szia! semmit nem szurtál el ,nyugodj meg! akkor szurnád el ha hétfőn elvetetnéd azt a kis életet ami benned fejlődik!!! nekem keresztanyám 12 hetesen vette észre hogy terhes mert addig menszi helyett barnázgatott és azt hitte hogy nem terhes! mikor kiderült hogy baba van a dologban azonnal letette a cigit és most van egy 4 éves gyönyörű kisfia! ha csak emiatt vetetnéd el szerintem ne tedd! de mostmár tedd le a cigit kerüld az alkoholt és szedjél valami terhesvitamint és nem lesz semmi baj,hidd el!egy 12 hetes bébi már mozog a pocidban amit jó pár hét mulva érezni is fogsz!üdv:17 hetes kismami
2008. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!