Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire alaposan követik...

Mennyire alaposan követik végig Angliában a terhességet? Milyen ott a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
Szerintem itt nem csinálnak annyi vizsgálatot a terhesség alatt, mint otthon! (egy 8 hetes kismama)
2007. szept. 5. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

azt nem tudom,hogy Angliában hogyan zajlik a terhesgondozás.Ne´metországban,pl nem kell védönöhöz járni.Mindent elrendeznek ha me´sz a kontrollra.me´rések,baba szívhang,ve´rvétel,stb.Szerintem ez sokkal jobb itt,mint otthon.

Viszont itt nem csinálnak EKG-t.Valamiböl kicsit többet,valamiböl kevesebbet.Szerintem nincsen eggyik között sem nagy különbség.Minden országnak meg kell csinálni a legfontosabb,e´s szükse´ges vizsgálatokat.

2007. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minden országban más és más a terhesgondozás. De még Magyarországon is vannak eltérések. Én két dokihoz és két kórházhoz tartoztam, és volt olyan vizsgálat, amit egyikben végeztek a másikban nem. Vidéken szintén más vizsgálatot végeznek, mint Budapesten. Rokonomnak vidéken nem végezték el amit nekem Pesten és fordítva. Tehát elég változó még Mo-n belül is.

2007. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!