Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mennyi lett a...

Kismamik! Mennyi lett a terheléses cukrotok? Nekem 7.2 lett, diétáznom kell, de nem értem, mivel 7.8 ig jó! Mit ehetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem nekem mennyi volt, de alapból volt/van rajtam felesleg. nagy lett a baba is, most 2 éves és annyi vagyok súlyra mint terhesség előtt. Mondjuk pociból nehéz lefogyni, az látszik is, de szerintem míg jól érzed magad a bőrödben addig nincs okod aggódni. Az édességgel vigyázz és sok folyadékot igyál!!!!
2009. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja, hogy milyen értékek között jó nekik a cukrod. Az én dokim 6,8-ig tartja elfogadhatónak, felette már diétát javasol. Mivel nekem 9,5 lett, ezért lassan több mint 2 hónapja diétázom. Fel kéne venned a kapcsolatot egy diatetikussal, az részletesen el tudja mondani neked az értéked alapján, hogy hány g-os ch diétát javasol és miket ehetsz. Én 160-180 g-os diétán vagyok, napi 5-7-szeri étkezés, gyönyörűen lehet tartani. Most vagyok a 35. hétben és eddig össz 3 kg jött fel rám, valószínűleg a diéta miatt. A lényeg, hogy tilos minden, ami cukrot tartalmaz. Minél kevesebb tésztát, rizst, péksüteményt szabad fogyasztani, húst, halat viszont szinte minden mennyiségben. Egyél sok friss zöldséget, gyümölcsöt. Ha írsz mailt át tudom küldeni a diatetikusomtól kapott táblázatot, ami tartalmazza az ételek kalória és szénhidrát értékét is, én abból számolok mindent. Jó diétázást!
2009. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk 5.9 a terheléses cukor felső határa. Nekem 6.2 lett, erre azt mondta a doki, hogy jó, nincs vele semmi gond.


35hetes pocakos

2009. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!