Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen melltartot erdemes...

Milyen melltartot erdemes terhesseg alatt hordani?

Figyelt kérdés
A baratnom is terhes,o a masodikat varja en az elsot es nekem a szoptatos melltartot ajalta...valahogy en nem vagyok elragadtatva az otlettol.Nem eleg 1 rendes melltarto ha az is rendesen megtartja a cicit?
2008. máj. 29. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanazokat hordom mint eddig.Mostanában vettem észre hogy már nagyobbat kéne vegyek...Szerintem hord azt ami neked kényelmes! 16 hetes kismama
2008. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ANITA melltartók között van kifejezetten terhességi melltartó. Nekem nagyon bevált. Nővérem a kínaiban vett mindig az aktuális mellméretéhez melltartót, de végül ugyanannyira jött ki mint én, aki márkásat vettem. Aránylag szexisek is. Bővebb infót találsz a www.brendon.hu és a [link] találsz.
2008. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Eleinte én is azt hordtam amit addig. Majd én is elkezdtem a növekedésnek megfelelően vásárolni (kinaiban), de egy idő után már nem volt kényelmes se a szivacsos, se a merevítős, végül a 31 héten vettem kettő szoptatós melltartót és nagyon kényelmes. Pamut anyag, nincs benne merevítő.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,nem muszály szoptatós melltartót hordani. Én sima merevítő nélküli melltartót hordtam, miután már nem volt kényelmes a régi merevítős.Ha szoptatsz akkor is tudod használni
2008. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges még a szoptatós melltartó, hordhatjuk majd azt még eleget.. :) Én ugyanolyat hordok, mint eddig, a rendes merevítős melltartóimat, csak két számmal nagyobbakat :) Én már az első hónapban kinőttem a régi melltartóimat... 12 hetes kismami
2008. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ attól, hogy mit bírsz elviselni magadon. Nekem a melltartó méretem 75D volt terhesség előtt, és a 8. héttől már 75F...na ilyen melltartót nehéz találni. Úgyhogy én kénytelen voltam terhességi melltartót venni. Ráadásul ez jobban is nyúlik, mint egy átlagos melltartó, így még mindig jó rám, bár már a 29. hétben vagyok.A vége felé fogok szoptatós melltartót venni mikor már körvonalazódik, hogy szülés után mekkora kell. Nekem eddig az Anita márkájú igen bevállt. Bár tény, hogy nagyon drága, de én eddig is kénytelen voltam márkásat, drágát hordani, mert csak az tartotta meg normálisan.
2008. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!