Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem volt szükségem új...

Még nem volt szükségem új melltartót, inkább csak duzzadtak a melleim. Vajon mekkora lesz a terhesség végére?

Figyelt kérdés
Most 28 hetes vagyok és még mindig 75B-s melltartókat hordok.
2009. máj. 7. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ez a méretem, és még mindig ezt a méretet hordom, igaz még csak 23 hetes vagyok.De már akarok venni egy számmal nagyobbat, mert ez már kényelmetlen.Hát hogy mekkora lesz, azt nem tudom.
2009. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte alig változott, a nagyobb méret is (80B) a felkapott 18 kiló miatt kellett, a szoptatás viszont szuperul megy 13 hónapja.
2009. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80D volt mikor terhes lettem ,nem hiztam de a cici méret most 95D 7 HÓNAPOS A LÁNYOM
2009. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75 B-sről indítottam. Az első 3 hónapban 85 B-s lett, majd szülésig maradt is. Tejbelöveléskor 90 C-s lett, most 1 éves a lányom, még mindig szoptatom, 90 B-s.
2009. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!