Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora méretű szoptatós...

Mekkora méretű szoptatós melltartót vegyek? Jelenleg 90B-s, terhesség előtt 80B. Eddig 6 kilót híztam (ez számít-e),31 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Normál testalkatú vagyok, közepes méretű cicikkel.


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. aug. 8. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy számmal kell nagyobb, mint az utolsó pár hétben.

Szerintem neked kell majd egy 90C-D körüli. Először vegyél egy darab nagyon olcsót (kínaiban nálunk 700ft), és ha már megszültél és látod, hogy mekkora a melled, akkor vegyél többet, esetleg drágábbat, márkásat, ha arra van igényed.

Most semmi esetre se vegyél drága melltartót!

Jó babavárást kívánok!

2009. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még várnék a megvételével,én azt vettem meg legutoljára.A 30. héten megálltam a hízásban egész a 36. hétig.Aztán hirtelen megint felment rám 5 kg.Én a helyedben a 36-37. hét környékén venném meg,és akkor egy számmal,és egy kosármérettel nagyobbat,úgy kényelmesen elfér benne még a melltartóbetét is.


40 h

2009. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 36. héten vettem, 38 hetesen szültem. Méretben jók. Igazándiból rövid időszak volt a majd kidurranós tejbelövős, amúgy jók a korábbi melltartók is. És igazából nem nagyon vált be nekem a szoptatós melltartó. A legvacakabb az, amit a legjobban dicsértek a boltban. Én a régi melltartóimat is használom, azokat, a kicsit kinyúlt, amit csak félrehúzok és kész.
2009. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

És a legvacakabb a szoptatósaknál, hogy van egy keresztvarrás, ami pont irritálja a mellbimbót. Mert nekem nem kellett betét, sosem szivárgott/szivárog, de ez persze majd szülés után derül ki:)

3 hós szoptatós anyja

2009. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2009. aug. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!